• Informacje na temat:

  enrique iglesias zdjęcia

Artykuły na temat: enrique iglesias zdjęcia
 • Enrique Iglesias pokazał, jak się bawi z dziećmi. Wideo stało się hitem sieci

  Enrique Iglesias to jedna z gwiazd, która nie ma nic przeciwko publikowaniu zdjęć swoich dzieci i filmików z nimi w mediach społecznościowych. Wokalista podzielił się na Instagramie nowym nagraniem, które robi furrorę wśród jego fanów i obserwatorów.

 • Enrique Iglesias wciąż nie odzyskał czucia w palcu ręki

  Enrique Iglesias stracił czucie w palcu ręki po tym, jak podczas swojego koncertu w Meksyku, w zeszłym roku, próbował złapać dron robiący zdjęcia publiczności.

 • Enrique Iglesias przeciął palce na koncercie

  Do bardzo krwawych scen doszło w trakcie koncertu Enrique Iglesiasa w meksykańskiej Tijuanie. Wokalista przeciął własne palce, a swoją krwią namalował na koszulce serce.

 • Enrique Iglesias stracił czucie w palcu ręki

  Enrique Iglesias stracił czucie w palcu ręki po tym, jak podczas swojego majowego koncertu wokalista postanowił złapać dron, który w tym czasie robił zdjęcia publiczności. Uczynił to jednak tak niefortunnie, że śmigła robota przecięły mu palce.

 • Enrique Iglesias: jaki ojciec, taki syn

  Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, idzie w ślady swego ojca Julio Iglesiasa - nie tylko pod względem popularności. Podobnie jak on, pozwolił się fotografować dziennikarzom tylko z jednej strony.

 • Ricky Martin zadebiutuje wkrótce na wielkim ekranie, w thrillerze zatytułowanym "He Comes Back". Artysta wcieli się w rolę morderczego ekskochanka postaci granej przez znaną angielską aktorkę Joanne Whalley. O swym debiucie filmowym myśli także drugi z latynoskich gwiazdorów muzyki pop, Enrique Iglesias. Wokalista zagra u boku Antonio Banderasa, Quentina Tarantino i Salmy Hayek w obrazie...

 • Enrique zaręczony?

  Latynoski wokalista pop Enrique Iglesias (32 l.) najprawdopodobniej zaręczył się ze swoją wieloletnią partnerką, tenisistką Anną Kurnikową (26 l.).

 • Enrique Iglesias sprzedaje swoje serce

  W maju 2015 roku doszło do krwawych scen w trakcie koncertu Enrique Iglesiasa w meksykańskiej Tijuanie. Wokalista przeciął własne palce dronem, a swoją krwią namalował na koszulce serce. Kształt ten posłużył za wzór na koszulki tworzone w ramach akcji charytatywnej organizacji Save the Children.

 • Enrique Iglesias dementuje

  Enrique Iglesias zdementował pojawiające się od niedawna w mediach plotki na temat jego rzekomego wypadku samochodowego. "Cześć kolesie, tu Enrique. Jestem na trasie w Meksyku. Jak dotąd był to wspaniały weekend" - napisał gwiazdor na swojej oficjalnej stronie internetowej.

 • Enrique Iglesias w Polsce

  W najbliższą niedzielę, 2 grudnia po raz kolejny do Polski zawita Enrique Iglesias. Tym razem latynoski piosenkarz przyjeżdża w celu nagrania dwóch audycji telewizyjnych. Pierwszą będzie "Tour De Maryla", gdzie Enrique wystąpi jako gwiazda programu, drugą zaś będzie jego recital.