• Informacje na temat:

  enrique iglesias zostanie ojcem

Artykuły na temat: enrique iglesias zostanie ojcem
 • Dziadek Enrique Iglesiasa został ojcem

  W wieku 90 lat Julio Iglesias senior, ojciec Julio juniora i dziadek Enrique, zostanie ponownie ojcem. Jego 43-letnia żona Ronna Kneit spodziewa się drugiego dziecka, zaledwie rok po urodzeniu ich pierworodnego Jaime.

 • Enrique Iglesias: Ojciec najbardziej kocha karierę

  Choć piosenkarz Enrique Iglesias od lat odnosi sukcesy, wciąż porównywany jest ze swoim słynnym ojcem, amantem muzyki rozrywkowej, Julio Iglesiasem. Zdaniem Enrique, ojciec "kocha karierę bardziej niż cokolwiek innego".

 • Żwawy Julio Iglesias znów będzie ojcem

  Hiszpański wokalista Julio Iglesias (63 l.), znany pożeracz damskich serc, w kwietniu 2007 roku po raz ósmy zostanie ojcem. Jego holenderska żona Miranda Rijnsburger obecnie jest w ciąży z ich wspólnym piątym potomkiem.

 • Enrique Iglesias pokazał, jak się bawi z dziećmi. Wideo stało się hitem sieci

  Enrique Iglesias to jedna z gwiazd, która nie ma nic przeciwko publikowaniu zdjęć swoich dzieci i filmików z nimi w mediach społecznościowych. Wokalista podzielił się na Instagramie nowym nagraniem, które robi furrorę wśród jego fanów i obserwatorów.

 • Enrique Iglesias: Fuzja dwóch światów

  Enrique Iglesias odniósł wielki sukces, śpiewając zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim. Jednak spotkanie tych dwóch nurtów jego twórczości nastąpiło dopiero teraz.

 • Były menedżer pozywa Enrique Iglesiasa

  Fernan Martinez, były menedżer Enrique Iglesiasa, pozwał słynnego wokalistę do sądu. Domaga się 4.5 mln dolarów odszkodowania z tytułu niezapłaconych należności. Sprawa została wniesiona do sądu w Miami pod koniec zeszłego roku.

 • Enrique Iglesias: Nie jestem wybredny

  Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, przyznał, że nie jest wybredny, jeśli chodzi o kobiety. Dodał także, iż odkąd stał się sławny, przedstawicielki płci pięknej bez przerwy starają się do niego zbliżyć, on jednak nie decyduje się na bliższą znajomość.

 • Julio Iglesias znów ojcem

  Julio Iglesias, najpopularniejszy latynoski artysta w historii muzyki, w wieku 63 lat został ojcem.

 • Rihanna czy Lena? A może Enrique?

  Niemka, którą pokochała Europa, Rihanna w wersji zmysłowo-romantycznej, radosny, roztańczony Enrigue Iglesias, kontrowersyjny Adam Lambert z "odrzutem" z płyty Pink oraz duet Tiesto i Nelly Furtado - prezentujemy pięć utworów nominowanych przez RMF FM do Przeboju Lata 2010.

 • "Tyłek mam ładniejszy niż twarz"

  Enrique Iglesias, seksowny latynoski gwiazdor muzyki pop i syn słynnego piosenkarza Julio Iglesiasa, przebił dokonania ojca i został najlepiej sprzedającym się hiszpańskojęzycznym artystą ostatnich(...) "Escape" (Ucieczka). Z okazji premiery tej płyty Enrique Iglesias ponownie odwiedził nasz kraj i spotkał się Beatą Lubecką z radia RMF FM, by porozmawiać o łatwości, z jaką przychodzi mu pisać nowe utwory...