• Informacje na temat:

  enrique iglesias związki

Artykuły na temat: enrique iglesias związki
 • Enrique Iglesias: Seksowny kawaler

  Enrique Iglesias, hiszpański idol nastolatek, w sondażu przeprowadzonym przez hiszpańskojęzyczny magazyn "People en Espanol", został uznany za najseksowniejszego kawalera. Była to druga edycja zabawy, a 30-letni Iglesias zdobył uznanie za swój "dobry wygląd i pełen sukcesu urok".

 • Enrique Iglesias: Nie jestem prawiczkiem!

  Enrique Iglesias zdementował ostatnio pogłoski, jakoby wciąż był prawiczkiem! Latynoski symbol seksu uchylił także rąbka tajemnicy na temat romantycznej strony swej natury. Piosenkarz, który spotyka się ostatnio z gwiazdą kortów, Anną Kurnikową, postanowił położyć kres pogłoskom o swej niewinności. Doniesienia takie pojawiały się w mediach od czasu pewnego niefortunnego wywiadu.

 • Były menedżer pozywa Enrique Iglesiasa

  Fernan Martinez, były menedżer Enrique Iglesiasa, pozwał słynnego wokalistę do sądu. Domaga się 4.5 mln dolarów odszkodowania z tytułu niezapłaconych należności. Sprawa została wniesiona do sądu w Miami pod koniec zeszłego roku.

 • 2010: Co będzie grane?

  Dolls , Enrique Iglesiasa , Girls Aloud , Gabriellę Cilmi oraz królową popu - Madonnę . Jej pierwszy album w ramach lukratywnego kontraktu z Live Nation być może pojawi się pod koniec 2010 roku(...) The Ankh" słychać sporo żywych instrumentów, a tematem tekstów jest głównie miłość i związki. Cierpliwością musieli się wykazać także fani Massive Attack . Płyta "Heligoland" (8 lutego) była wymieniana...