• Informacje na temat:

  enrique iglesiasa

Artykuły na temat: enrique iglesiasa
 • Enrique Iglesias obronił fankę

  Enrique Iglesias ocalił jedną ze swoich fanek przed atakiem jego własnych ochroniarzy. Dziewczyna spontanicznie rzuciła się na scenie na wokalistę.

 • Enrique Iglesias sprzedaje swoje serce

  W maju 2015 roku doszło do krwawych scen w trakcie koncertu Enrique Iglesiasa w meksykańskiej Tijuanie. Wokalista przeciął własne palce dronem, a swoją krwią namalował na koszulce serce. Kształt ten posłużył za wzór na koszulki tworzone w ramach akcji charytatywnej organizacji Save the Children.

 • Enrique Iglesias: Jeszcze jeden koncert w Polsce!

  Już w przyszły piątek, 16 grudnia w Tauron Arenie Kraków zaśpiewa Enrique Iglesias. Latynoski gwiazdor ogłosił, że powróci do Polski 17 maja 2017 r.

 • Letni, Chamski Podryw parodiuje Enrique Iglesiasa ("Radio")

  Ponad 1,1 mln odsłon w ciągu niespełna dwóch dni zanotował najnowszy teledysk grupy Letni, Chamski Podryw. "Radio" to parodia przeboju "Subeme La Radio" Enrique Iglesiasa.

 • Rekordowy Enrique Iglesias

  Hiszpański wokalista Enrique Iglesias ustanowił rekord w zestawieniu latynoskich przebojów listy "Billboardu".

 • Enrique Iglesias w Krakowie: Zwyczajny bohater

  Dla wielu osób to był niezapomniany koncert. Na pewno dla dziewczyn, które Enrique Iglesias przytulił i namiętnie pocałował. I dla ochroniarzy, którzy z niewzruszonymi minami trzymali gwiazdora wiszącego na coraz to wyższych barierkach i wspinającego się po trybunach do spragnionych jego bliskości fanek. I pewnie dla tych, którzy Enrique widzieli na żywo w 2000 roku i dla tych, którzy przyjrzeli...

 • Enrique Iglesias odwołany!

  Enrique Iglesias, jeden z najpopularniejszych artystów latynoskich, odwołał swój występ w Sopocie z dnia 24 lipca, ze względu na żałobę narodową ogłoszoną w Polsce.

 • Wymówki Enrique Iglesiasa

  Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, zdaje sobie sprawę, że ludzie często postrzegają go jako ignoranta i zarozumialca. Jednak jak sam mówi, jest gwiazdą, a taki status daje mu prawo do tego, aby być czasami nieznośnym.

 • Przyjeżdża Enrique Iglesias

  Po dwukrotnej zmianie terminu wizyty, w końcu wiadomo, że Enrique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, przyjedzie do Polski 20 października. Będzie to jedynie wizyta promocyjna, w czasie której seksowny wokalista spotka się wyłącznie z dziennikarzami, by promować swój nowy album "Escape". Na koncert Iglesiasa juniora przyjdzie nam czekać co najmniej do grudnia.

 • Enrique Iglesias pozwany

  Enrique Iglesias i jego producent Steve Morales zostali pozwani do sądu przez kompozytora, który twierdzi, że został okradziony z muzyki. Skomponowane przez niego utwory miały rzekomo nielegalnie trafić na najnowszy album latynoskiego gwiazdora.

Zdjęcia na temat: enrique iglesiasa
Wideo na temat: enrique iglesiasa
 • Enrique Iglesias zranił się podczas koncertu!

  Enrique Iglesias wykazał się ogromnym profesjonalizmem. Wokalista został ranny 31 maja podczas koncertu, ale dokończył występ. Artysta pociął sobie palce, gdy próbował złapać drona z kamerką wypuszczonego przez fana. Zalany krwią muzyk jeszcze przez 30 minut wytrwał na scenie. Po koncercie w Meksyku, Iglesias został przetransportowany do szpitala w Los Angeles. Jeszcze nie wiadomo czy uszkodzenia

 • Adam Strycharczuk nie zwalnia tempa w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W ostatnim odcinku zamienił się w Enrique Iglesiasa i wykonał "Bailamos". - Mam poczucie, że po raz pierwszy w 100% odnalazłeś się w tej postaci, którą jesteś (…). To była ta postać, jednocześnie widzieliśmy, że puszczasz do nas oko. Fantastyczna zabawa - powiedział Kacper Kuszewski.