• Informacje na temat:

  epizodami filmowymi

Artykuły na temat: epizodami filmowymi
 • Krzysztof Kowalewski: Epizod, ale znaczący

  Krzysztof Kowalewski, aktor, który zyskał nieśmiertelność dzięki filmom Stanisława Barei, rzadko pojawia się w nowych produkcjach filmowych. Młodsi widzowie będą mogli go poznać dzięki krótkiej, ale zapadającej w pamięć roli gangstera w obrazie "Proceder".

 • Epizody Weroniki Rosati

  Co prawda Weronika Rosati ma już na filmograficznym koncie ekranowe epizody u boku hollywoodzkich gwiazd: Michaela Madsena i Sharon Stone, jednak wystarczy pobieżny rzut oka na jej dotychczasowe aktorskie dokonania, by obnażyć całkowity brak kinowego doświadczenia wschodzącej gwiazdy polskiego kina.

 • Muzyczne epizody Sashy Grey

  Większość Polaków kojarzy ją głównie z filmów dla dorosłych. Sasha Grey od kilku lat nie działa już jednak w branży pornograficznej i zajmuje się innymi dziedzinami życia, jak chociażby muzyką.

 • Przełomowy "Epizod III"

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Hayden Christensen, filmowy Anakin Skywalker, zdradził kilka szczegółów na temat niecierpliwie oczekiwanej kontynuacji przeboju "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , filmu "Epizod III", mającego być ostatnią odsłoną "gwiezdnej sagi" .

 • "Epizod II": Nowe szczegóły

  W San Diego, podczas konwencji poświęconej komiksom, firma LucasFilm zaprezentowała krótki materiał filmowy poświęcony "Epizodowi II", niecierpliwie oczekiwanej kontynuacji "Mrocznego widma". Publiczności zaprezentowano między innymi kilka ujęć z przygotowywanego filmu, ujawniono również szczegóły związane z fabułą obrazu.

 • "Epizod III": Pewny hit?

  Film "Epizod III", kontynuacja obrazu "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , kolejna odsłona "gwiezdnej sagi" , ma szansę stać się wielkim przebojem. Tak przynajmniej twierdzi pracujący na planie opowieści Nick Gillard, koordynator scen kaskaderskich.

 • Dodatkowy "Epizod III"

  Na oficjalnej stronie filmu "Epizod III", kolejnej odsłony "gwiezdnej sagi" , pojawiła się informacja, że dodatkowe zdjęcia do superprodukcji odbędą się w sierpniu w Sydney, w Australii. To jedyny termin, jaki pasował wszystkim członkom ekipy.

 • "Epizod III": Nowe szczegóły!

  ...filmowymi scenami walki, które będą niezwykłe" - zakończył wywiad Rick McCallum. Premiera "Epizodu III" zaplanowana jest na 25 maja 2005 roku.

 • "Epizod III" bez Oldmana

  Gary Oldman ( "Harry Potter i więzień Azkabanu" ) nie przemówi głosem złowrogiego Generała Grievousa w "Epizodzie III" gwiezdnej sagi George'a Lucasa. Amerykańskie Stowarzyszenie Aktorów Filmowych nie zgodziło się, aby w filmie "Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith" gwiazdor podłożył głos pod generowaną komputerowo postać.

 • "Epizod III": Narodziny Imperium?

  Wśród najnowszych ciekawostek z australijskiego planu superprodukcji George'a Lucasa znalazła się również kolejna pogłoska na temat nowego podtytułu filmu. Bezpośredni prequel trylogii "Gwiezdne wojny" miałby rzekomo otrzymać miano "Star Wars Episode III: Birth of an Empire". Kilkoma uwagami na temat realizacji podzielili się ostatnio aktorzy - Anthony Daniels (filmowy C-3PO) i Samuel L. Jackson, czyli Mace Windu.

Zdjęcia na temat: epizodami filmowymi
Wideo na temat: epizodami filmowymi
 • Pietrasińska lubi grać samą siebie

  Monika Pietrasińska ma za sobą epizody w kilku produkcjach filmowych. Otwarcie przyznaje, że nie planuje dalszej kariery aktorskiej. Jeśli jednak pojawiłaby się propozycja ciekawej roli, poważnie zastanowiłaby się nad taką ofertą, szczególnie gdyby mogła zagrać... siebie.

 • "Ja i mój tata"

  Paradokumentalna fabuła opowiedziana z perspektywy Dawida (Łukasz Simlat), który przepracowuje skomplikowaną relację z chorym na Alzheimera ojcem (Krzysztof Kowalewski). Film został skonstruowany z nieruchomych zdjęć opatrzonych narracją spoza kadru oraz w pełni aktorskich epizodów, odsłaniających codzienną rzeczywistość choroby oraz proces jej oswajania. Dawid musi się zmagać... Reżyserem filmu jest Aleksander Pietrzak. Producentem - Studio Munka, działające przy Stowarzyszeniu Filmowców...

 • "Na dobre i na złe": Sikorka namiesza w Leśnej Górze

  Pół roku temu po raz pierwszy została mamą. Nie śpieszyła się z powrotem do pracy, bo na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Od niedawna gra przebojową doktor Hannę Sikorkę w serialu „Na dobre i na złe”. Ta rola to spełnienie jednego z jej marzeń. Twoja bohaterka w „Na dobre i na złe” jest bardzo aktywna i wszędobylska... - Taki jest na nią pomysł. Zapowiada się, że doktor Hanna Sikorka będzie wyrazistą postacią, co mnie cieszy. Czerpię olbrzymią radość z jej odkrywania. Wątki z udziałem Hani...

Dyskusje na temat: epizodami filmowymi