• Informacje na temat:

  epoka lodowcowa 3

Artykuły na temat: epoka lodowcowa 3
 • "Epoka lodowcowa 4": Co na czeka?

  ..."Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów", kolejna część przygód animowanych bohaterów - leniwca Sida, mamuta Mańka i tygrysa Diego - trafi do kin w Polsce 6 lipca. Co nas czeka? Maniek będzie miał problemy z córką, Diego się zakocha, a Sid spotka swoją niezwykłą babcię.

 • Nowa animacja twórców "Epoki lodowcowej"

  ...rajskich plażach w czasie karnawału. Rio to nie tylko punkt na mapie, ale i magiczne miejsce, a przede wszystkim stan ducha. Pomysł na film miał Carlos Saldanha - reżyser takich filmów jak "Epoka lodowcowa", "Roboty", "Epoka lodowcowa 2: Odwilż" czy "Epoka lodowcowa 3: Era Dinozaurów". Rio de Janeiro, bowiem to jego rodzinne miasto. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in.: Agnieszkę Dygant, Agatę...

 • Pobiła rekord Shreka

  ..."Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów" zdominowała światowy box-office w ten weekend i bije kolejne rekordy popularności.

 • Pobije rekord wszech czasów

  ..."Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów" zostanie niedługo najlepiej sprzedającym się filmem animowanym poza granicami Stanów Zjednoczonych. Obraz zarobił już ponad pół miliarda dolarów. I zanosi się, że zyski będą jeszcze większe.

 • Leniwiec Sid lepszy od Shreka

  ..."Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów" wyprzedziła "Transformers: Zemstę upadłych" w środowym notowaniu amerykańskiego box-office'u. Kolejna część przygód mamuta Manniego, leniwca Sida i tygrysa Diego uzbierała niemal 14 mln. dolarów.

 • Już milion widzów "2012" w Polsce

  Przebój Rolanda Emmericha obejrzało dokładnie 1,011,610 widzów. "2012" potrzebował zaledwie 14 dni, by tego dokonać. Dystrybutor przewiduje, że na koniec bieżącego roku "2012" zajmie trzecie miejsce wśród najpopularniejszych filmów roku, po animacjach "Madagaskar 2" i "Epoka lodowcowa 3". "2012", w którym wystąpili John Cusack, Chiwetel Ejiofor, Amanda Peet, Oliver Platt, Thandie Newton, Danny...

 • Filmowe hity lata!

  Ostatnia odsłona przygód Batmana w reżyserii Christophera Nolana, nazywany prequelem "Obcego" "Prometeusz" Ridleya Scotta, animacje "Epoka lodowcowa 4" i "Madagaskar 3" oraz nowa komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" - te m.in. filmy trafią w lipcu i sierpniu do kin w Polsce.

 • Przeboje video i DVD

  W tym tygodniu w sieci Hollywood Video, na liście najlepiej wypożyczających się filmów na kasetach video, pozycję pierwszą utrzymała animacja "Epoka lodowcowa" . Na podobnej liście w sieci Beverly Hills Video, pierwsze miejsce zajęła nowość, dramat wojenny "Byliśmy żołnierzami" . W zestawieniu pojawiły się jeszcze dwa nowe tytuły.

 • Przeboje video i DVD

  W tym tygodniu w sieci Hollywood Video na liście najlepiej wypożyczających się filmów na kasetach video na pierwszym miejscu uplasowała się animowana "Epoka lodowcowa" , po awansie z pozycji drugiej. W sieci Beverly Hills Video na pierwszym miejscu listy najlepiej wypożyczających się filmów na kasetach video zadebiutowała nowość, komedia "Showtime" .

 • Animacje walczą o Oscara

  Siedemnaście animowanych obrazów ma prawo ubiegać się o nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowe w kategorii "Najlepszy długometrażowy film animowany". O Oscara 2003 ma szansę walczyć także polska produkcja - obraz "Eden" Andrzeja Czeczota. Animacja zmierzy się w walce o najważniejsze nagrody światowego kina z takimi przebojami, jak "Epoka lodowcowa" , czy "Lilo i Stich" .

Wideo na temat: epoka lodowcowa 3