• Informacje na temat:

  eric idle komik

Artykuły na temat: eric idle komik
 • Powrót Monty Pythona!

  Legendarna brytyjska grupa Monty Pythona powraca. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin i Terry Gilliam zgodzili się na udział w sześcioodcinkowym filmie dokumentalnym, opowiadającym historię zespołu.

 • Monty Python powrócił, publiczność zachwycona

  Latający cyrk Monty Pyhtona po prawie 35 latach powrócił na żywo we wtorek wieczorem na londyńskiej arenie O2. John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Terry Gilliam i Michael Palin - dziś panowie w wieku od 71 do 74 lat - dadzą w sumie 10 pożegnalnych występów.

 • Monty Python znowu na scenie

  Angielscy komicy tworzący legendarną grupę o nazwie Monty Python zapowiedzieli powrót na scenę - poinformował jeden z nich, Terry Jones. Wiadomość błyskawicznie obiegła nie tylko brytyjskie media.

 • Monty Python przed sądem

  Producent filmowy Mark Forstater, który w 1975 r. zrealizował film "Monty Python i Święty Graal", pozwał do sądu członków znanej z surrealistycznego poczucia humoru ekipy komików Latającego Cyrku Monty Pythona - poinformowała telewizja Sky.

 • Monty Python w Cinema City

  20 lipca grupa Monty Pythona pożegnała się z londyńską publicznością ostatnim już przedstawieniem "Monty Python Jak Żywy (prawie)". Teraz polscy fani będą mogli śmiać się do łez z rycerzy Świętego Graala. Już 6, 8 i 10 sierpnia wyłącznie w kinach Cinema City odbędą się retransmisje wyjątkowego spektaklu.

 • Grupa Monty Pythona znów razem!

  Członkowie legendarnej grupy Monty Pythona spotkają się na planie wspólnego filmu. Chodzi o animację, opartą na wspomnieniach nieżyjącego już "Pythona" - Grahama Chapmana.

Wideo na temat: eric idle komik
 • Szukając Erica

  Bezpretensjonalna afirmacja życia połączona z genialnymi gagami komediowymi i poruszającymi do głębi emocjami. Zawieszony pomiędzy fikcją a dokumentem film "Szukając Erica", to przepełniona entuzjazmem i nadzieją, subtelna i optymistyczna historia listonosza Erica Bishopa, podstarzałego kibica piłki nożnej, któremu w rozwiązywaniu narastających problemów życiowych pomaga... widmo jego idola Erica Cantony. Film był entuzjastycznie przyjęty podczas zeszłorocznej rywalizacji o Złotą Palmę w...

 • Madagaskar 3

  A przed nami długa droga do domu ... W trzeciej części bijącej wszelkie rekordy popularności filmowej animacji "Madagaskar", lew Alex (Ben Stiller) oraz jego kumple zebra Marty (Chris Rock), hipopotamica Gloria (Jada Pinkett Smith) i żyrafa Melman (David Schwimmer) robią wszystko co w ich mocy, żeby wrócić do nowojorskiego Zoo w Central Parku. Pozostawili już za sobą Afrykę, a teraz 'przypadkowo' trafili do Europy. Znaleźli się tu poszukując pingwinów i szympansów, które rozbiły bank w jedym...

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...