• Informacje na temat:

  eric johnson muzyk

Artykuły na temat: eric johnson muzyk
 • Eric Clapton zagra w Polsce

  Brytyjski wokalista, kompozytor i gitarzysta Eric Clapton wystąpi 14 sierpnia na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Będzie to jedyny występ artysty w Polsce.

 • Eric Clapton: 60. urodziny

  W środę, 30 marca, Eric Clapton, słynny angielski gitarzysta i wokalista, skończył 60 lat. Muzyk ma na koncie liczne nagrody i sukcesy, w tym m.in. tytuł Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego (CBE), nadany mu przez królową Elżbietę II w 2003 roku.

 • Eric Clapton i pan Johnson

  W marcu ukaże się nowa płyta Erika Claptona, na której znajdą się jego interpretacje kompozycji z repertuaru legendarnego amerykańskiego bluesmana Roberta Johnsona. Album nosi tytuł "Me And Mr. Johnson". Znajdzie się na nim 14 kompozycji. Wytwórnia Warner zapowiedziała jego premierę w Polsce na 22 marca.

 • Life Festival Oświęcim 2014: Legenda w skromnej odsłonie (relacja z koncertu Erica Claptona)

  Może i średnia wieku muzyków to grubo ponad 50 lat, ale werwy, energii i umiejętności mogą im pozazdrościć znacznie, znacznie młodsi - koncert Erica Claptona i jego zespołu zakończył piątą edycję Life Festival Oświęcim.

 • Wrocław: Byli muzycy Kiss i Mötley Crüe akustycznie

  We wtorek 12 kwietnia we wrocławskim klubie Nietota odbędzie się akustyczny koncert byłych muzyków Kiss i Mötley Crüe.

 • "Tytuły wymyśla mój syn"

  Petrucci (Dream Theater), Eric Johnson, Kenny Wayne Shepherd, Michael Schenker i Yngwie Malmsteen. W kwietniu 2004 roku Satriani wydał swoją dziewiątą solową płytę zatytułowaną "Is There Love In Space...

 • Jessica Simpson ogłasza datę ślubu

  Jessica Simpson i jej narzeczony, były futbolista Eric Johnson pobiorą się wiosną 2014 roku. Ceremonia odbędzie się we Włoszech.

 • Oni odeszli w 2017 r. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, George Michael i inni

  Świat muzyki w ciągu ostatnich 12 miesięcy poniósł wielkie straty - wśród zmarłych znaleźli się m.in. Zbigniew Wodecki, Wojciech Młynarski, Leonard Cohen, George Michael, Chris Cornell, Chester Bennington, Al Jarreau, Chuck Berry i Anna Szałapak.

 • "Ideałem jest dla mnie ojciec"

  ..., Albert Collins, Stevie Ray Vaughan, Luther Allison, Lil' Ed Williams, Junior Wells, Eric Johnson, Jonny Lang, Slash, Katie Webster i Koko Taylor. W maju 2002 roku odwiedził Polskę, aby zagrać dwa(...)Ronnie Baker Brooks swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku dziewięciu lat. W 1986 roku dołączył do zespołu swojego ojca Lonniego Brooksa, a dwa lata później miał już na koncie fonograficzny debiut...

 • Rock And Roll Hall Of Fame: Nirvana z gośćmi w głównej roli

  ...: szefowie Salonu Sławy nie uhonorowali bowiem obecnych muzyków Kiss towarzyszących Stanleyowi i Simmonsowi: gitarzysty Tommy'ego Thayera i perkusisty Erica Singera. Kiss: Niewielka grupa kolesi decyduje(...) liderem pozostaje Eric Clapton, który w Salonie znalazł się kolejno jako muzyk The Yardbirds (1992 r.) i Cream (1993 r.) oraz jako artysta solowy (2000 r.). Do Salonu mogą trafić wykonawcy, od których...