• Informacje na temat:

  eric roberts narkotyki

Artykuły na temat: eric roberts narkotyki
 • Emma Roberts kończy 25 lat

  Emma Roberts, wywodząca się ze znanej aktorskiej rodziny, to młoda gwiazda telewizyjnych i kinowych ekranów. Zaczynała od produkcji dla młodzieży, szybko jednak zrezygnowała z nich na rzecz projektów skierowanych do dorosłego odbiorcy, przede wszystkich dwóch sezonów głośnego serialu "American Horror Story". W środę, 10 lutego, aktorka obchodzi 25. urodziny.

 • Julia Roberts złożyła hołd zmarłej siostrze

  Julia Roberts wzięła udział w ceremonii upamiętniającej zmarłą w lutym przyrodnią siostrę, 37-letnią Nancy Motes. Uroczystość odbyła się w sobotę, 3 maja, w rodzinnej miejscowości gwiazdy - Smyrna.

 • Nie żyje siostra Julii Roberts

  Nie żyje przyrodnia siostra słynnej amerykańskiej aktorki Julii Roberts. Jak poinformował w poniedziałek, 10 lutego, magazyn "People", zwłoki 37-letniej Nancy Motes znaleziono w niedzielę w jej domu w Los Angeles.

 • Rozdano filmowe nagrody MTV

  ..."Gladiator" Ridley'a Scotta zdobył nagrodę MTV Film Award dla najlepszego filmu. Swój oscarowy sukces powtórzyła także Julia Roberts, która została wyróżniona za najlepszą rolę kobiecą w filmie "Erin Brockovich" Stevena Soderbergha. Ceremonia wręczenia nagród przyznawanych przez widzów MTV odbyła się w Los Angeles w sobotę, 2 czerwca, wieczorem.

 • "Niezniszczalni" w liczbach

  Lundgren): 5 James Munroe (Eric Roberts): 3 General Garza (David Zayas): 2 Dan Paine (Steve Austin): 1 Najbardziej widowiskowe sceny: Gunnar Jensen strzelający do występnego pirata z granatnika(...): James Munroe (Eric Roberts): były agent CIA umoczony w handel narkotykami i przewroty w bananowych republikach. Nieszczęsny nie wie, że nie należy wchodzić w drogę "Niezniszczalnym". Ginie zabity...

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  Ameryka, rok 1970. Larry "Doc" Sportello (Joaquin Phoenix) jest niestroniącym od narkotyków i wiecznie spłukanym prywatnym detektywem, którego życie zmienia się z chwilą kiedy w jego domu pojawia się piękna Shasta Fay Hepworth (Katherine Waterston). Była ukochana Doca prosi go o pomoc w pewnej delikatnej sprawie. Jej nowym partnerem jest bogaty biznesmen Mickey Wolfmann (Eric Roberts), którego...

Zdjęcia na temat: eric roberts narkotyki