• Informacje na temat:

  eric thayer

Artykuły na temat: eric thayer
 • Kiss Kraków 2019: Szczegółowa rozpiska koncertu w Tauron Arenie Kraków

  Koncert Kiss odbędzie się w ramach pożegnalnej trasy "End of the Road". Liderów Gene'a Simmonsa (bas, wokal) i Paula Stanleya (gitara, wokal) wspierają na scenie gitarzysta Tommy Thayer i perkusista Eric Singer . Formacja słynie ze swoich koncertów, którym towarzyszy niezwykle efektowna oprawa z udziałem m.in. pirotechniki, podnoszoną perkusją czy dymiącymi gitarami. Muzycy znani są...

 • Kiss: Koncert w Polsce w 2020 r.

  ...(gitara, wokal) wspierają na scenie gitarzysta Tommy Thayer i perkusista Eric Singer . "Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie(...), Gene Simmons - The Demon. Pod pseudonimem The Spaceman występuje Tommy Thayer (do 2002 r. był to Ace Frehley ), a The Catman to Eric Singer (do 2004 r. był nim Peter Criss ). Studyjną...

 • Kiss: Koncert w Polsce przełożony na 2021 r. przez koronawirusa

  ...w Europie!" - dodaje Gene Simmons (wokal, bas). Liderów wspierają na scenie gitarzysta Tommy Thayer i perkusista Eric Singer . W związku z nowymi terminami, Kiss wprowadza do sprzedaży specjalne(...) Demon. Pod pseudonimem The Spaceman występuje Tommy Thayer (do 2002 r. był to Ace Frehley ), a The Catman to Eric Singer (do 2004 r. był nim Peter Criss ). Studyjną dyskografię grupy zamyka 20

 • Kiss na końcu drogi: To będzie pożegnanie?

  ..." z października 2012 r. Zespół wydał później jeszcze koncertówkę "Kiss Rock Vegas" (2016) oraz składanki "Kiss 40" (2014) i "Kissworld" (2017). W obecnym składzie liderom towarzyszą gitarzysta Tommy Thayer i perkusista Eric Singer.

 • Kiss potwierdza pożegnalną trasę koncertową "End of the Road"

  Tommy Thayer i perkusista Eric Singer . Przypomnijmy, że Kiss to jedna z nielicznych już gwiazd światowego formatu, która nigdy do tej pory nie wystąpiła w Polsce. W 1997 roku grupa miała zagrać(...) Thayer (do 2002 r. był to Ace Frehley ), a The Catman to Eric Singer (do 2004 r. był nim Peter Criss ).

 • Kiss: Ace Frehley i Bruce Kulick wrócili na jeden występ

  Simmonsa (bas, wokal) i Paula Stanleya (gitara, wokal) wspierają na scenie gitarzysta Tommy Thayer i perkusista Eric Singer . Przypomnijmy, że 18 czerwca 2019 r. Amerykanie po raz pierwszy wystąpią(...) - The Demon. Pod pseudonimem The Spaceman występuje Tommy Thayer (do 2002 r. był to Ace Frehley), a The Catman to Eric Singer (do 2004 r. był nim Peter Criss ).

 • Kiss po raz pierwszy w Polsce: Koncert w 2019 r.

  Liderów Gene'a Simmonsa (bas, wokal) i Paula Stanleya (gitara, wokal) wspierają na scenie gitarzysta Tommy Thayer i perkusista Eric Singer . Przypomnijmy, że Kiss to jedna z nielicznych już(...) Stanley to The Starchild, Gene Simmons - The Demon. Pod pseudonimem The Spaceman występuje Tommy Thayer (do 2002 r. był to Ace Frehley ), a The Catman to Eric Singer (do 2004 r. był nim Peter Criss ).

 • Kiss o ostatnim koncercie. Występ w Polsce w 2020 r.

  Simmonsa (bas, wokal) i Paula Stanleya (gitara, wokal) obecnie wspierają na scenie gitarzysta Tommy Thayer i perkusista Eric Singer . Muzycy liczą, że podczas ostatniego koncertu w Nowym Jorku(...) kariery. "Oni są częścią dziedzictwa Kiss" - podkreśla menedżer grupy Doc McGhee . Crissa w 1980 r. zastąpił Eric Carr (zmarł w 1991 r.). Z kolei za Frehleya w 1982 r. pojawił się Vinnie Vincent...

 • Ace Frehley w ślady Crissa?

  Jako potencjalni następcy Ace'a wymieniani są Tommy Thayer, menedżer Kiss, świetnie ponoć grający na gitarze, a także Bruce Kulick, przed kilkoma laty członek Kiss, obecnie grający w Union(...) następca Petera Crissa wymieniany jest bowiem Eric Singer. Zespół na razie nie wystosował oficjalnego oświadczenia dotyczącego ewentualnych zmian w składzie.

 • Kiss negocjuje nowy kontrakt

  ...jego premierę przed 2003 rokiem. Co zaś do składu Kiss, to raczej nie powróci do niego Ace Frehley, którego podczas niedawnych występów zastępował Tommy Thayer. Gene i Paul zostawili natomiast drzwi(...) - Eric Singer.