• Informacje na temat:

  ernest borgnine

Artykuły na temat: ernest borgnine
 • Janek Serce w poszukiwaniu miłości

  ...w średnim wieku (Ernest Borgnine). Obraz ten stał się prawdziwym objawieniem w epoce pięknych gwiazd i białych telefonów. "Marty" zdobył kilkanaście cennych nagród filmowych, w tym cztery Oscary i Złotą Palmę...

 • Ernest Borgnine nie żyje

  Ernest Borgnine, laureat Oscara za rolę w filmie "Marty" z 1955 roku, zmarł w niedzielę 8 lipca. Miał 95 lat.

 • Najlepszy amerykański serial

  ...aktor w mini-serii: Adam Beach - Bury My Heart At Wounded - Knee Ernest Borgnine - A Grandpa For Christmas Jim Broadbent - Longford Jason Isaacs - The State Within James Nesbitt - Jekyll Najlepsza...

 • Zmarł Delbert Mann

  Delbert Mann nie żyje. Laureat Oscara zmarł w niedzielę w Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Miał 87 lat.

 • Dennis Quaid lotnikiem

  Dennis Quaid ( "Traffic" , "Częstotliwość" ) przypuszczalnie wystąpi w nowej wersji filmu "The Flight of the Phoenix". Nakręcony w 1965 przez Roberta Aldricha obraz był opowieścią o grupie ludzi, których samolot roztrzaskał się na Saharze. Za kamerą remake'u stanie John Moore ( "Za linią wroga" ).

 • Colin Farrell na Biegunie Północnym

  Colin Farrell ( "Aleksander" , "Telefon" ), który wystąpi w kinowej wersji popularnego w latach 80. serial u "Miami Vice", jest zainteresowany udziałem w remeke'u filmu "Stacja arktyczna Zebra" z 1968 roku. Przed laty, główną rolę w oryginalnej produkcji zagrał Rock Hudson.

 • Giovanni Ribisi na pokładzie samolotu

  Giovanni Ribisi ( "Dotyk przeznaczenia" , "Niebo" , "Sekcja 8." ) wystąpi w filmie "The Flight of the Phoenix". Obraz będzie nową wersją słynnego filmu Roberta Aldricha z 1965 roku. Zdjęcia do projektu rozpoczną się 20 października.

 • Najlepsi aktorzy wybrani

  Daniel Day-Lewis, Jennifer Lawrence i obsada filmu "Operacja Argo" - oto najwięksi zwycięzcy 19. edycji nagród Gildii Aktorów. Ceremonia wręczenia statuetek odbyła się w niedzielę, 27 stycznia.

 • Najlepszy amerykański serial

  Niespodzianka! Aż cztery z sześciu nominacji do Złotego Globu dla najlepszego serial u dramatycznego otrzymały produkcje "kablówek". Honoru wielkich telewizji bronią "Chirurdzy" (ABC) oraz "House" (Fox).

 • Mesjasz, buntownik, łowca wampirów

  Życie Jezusa Chrystusa od wieków inspirowało artystów. I choć powstały wspaniałe obrazy czy rzeźby przedstawiające Syna Bożego, to dopiero w filmach postać Zbawiciela nabrała pełnego wymiaru. Kino sprawiło, że Mesjasz stał się bardziej... "ludzki".

Zdjęcia na temat: ernest borgnine
Wideo na temat: ernest borgnine
 • Hemingway i Gellhorn

  "Hemingway i Gellhorn" to najnowsza produkcja telewizji HBO opowiadająca o burzliwym związku wybitnego pisarza Ernesta Hemingwaya z amerykańską dziennikarką Marthą Gellhorn, która najpierw była jego kochanką, a później żoną. Obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Philipa Kaufmana zdobył dwie nominacje do Złotych Globów oraz dwie nagrody Emmy, a przez widzów i krytyków został okrzyknięty jedną z najciekawszych produkcji telewizyjnych roku 2012. Hiszpania, rok 1937. Do pogrążonego w...