• Informacje na temat:

  eryk lubos

Artykuły na temat: eryk lubos
 • "Underdog": Eryk Lubos w życiowej formie

  Eryk Lubos zagrał główną rolę w filmie "Underdog", który już 11 stycznia wchodzi do kin. Aktor, który przez wiele lat trenował boks, zawsze starał się być w dobrej formie, ale tak nie wyglądał jeszcze nigdy!

 • Eryk Lubos: Do ringu i do łóżka

  ..."Przyszedł już czas, w którym mogę grać też inne role, a nie tylko biegać z pistoletem. Może nie jestem piękny, ale Tommy Lee Jones także nie należy do grona amantów, a trochę już zagrał" - powiedział kiedyś. Z okazji 45. urodzin Eryka Lubosa przypominamy jego najważniejsze ekranowe wcielenia.

 • "Rój": Gąsiorowska i Lubos w thrillerze

  ...20 lipca na swoich profilach w social mediach Roma Gąsiorowska umieściła tajemniczą zapowiedź nowej roli. Tak ogłoszono otwarty casting online dla nastolatków z całej Polski. Wiemy już, że chodzi thriller pt. "Rój" w reżyserii Bartka Bali, a u boku pięknej aktorki stanie Eryk Lubos.

 • ​"Frankenstein": Eryk Lubos gra potwora

  W potwora w spektaklu "Frankenstein" w reżyserii Bogusława Lindy wcieli się Eryk Lubos, znany z takich filmów, jak "Chemia", "Zabić bobra" czy "Róża". "Będzie fruwanie, skakanie i ogień na scenie"- mówi Lubos. Na scenie m.in. Jerzy Radziwiłowicz i Wojciech Zieliński. Premiera - 1 marca w Teatrze Syrena.

 • "Underdog": Eryk Lubos i Mamed Khalidov w klatce

  ..."Underdog" - w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę - to tytuł nowego filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych. Historia zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt, trafi na ekrany kin w styczniu 2019.

 • Eryk Lubos: Wybronić "świnię"

  ..."Zbój", "Igła", "Kosa" - kolejne filmowe wcielenia uczyniły z Eryka Lubosa etatowego "bedgaja" polskiego kina. Sam aktor zapowiada jednak walkę z utartym schematem.

 • Eryk Lubos pod Grunwaldem

  Na potrzeby nagrań Bagińskiemu udało się zebrać doborową obsadę. W rycerza Korony wcielił się Eryk Lubos, znany z filmów "Moja krew" i "Dom zły", a w krzyżackiego oponenta Henryk Dąbrowski, którego widzieliśmy w "Pitbullu" i "Wydziale zabójstw". Kostiumy przygotowała Magdalena Biedrzycka, nagrodzona niedawno na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za "Joannę". Biedrzycka jest także posiadaczką...

 • Eryk Lubos w teledysku Chainsaw

  Heavymetalowcy z bydgoskiego Chainsaw udostępnili właśnie nowy teledysk "Distant Dreams". Główną rolę zagrał w nim znany polski aktor Eryk Lubos.

 • Eryk Lubos: Twardziel o gołębim sercu

  Eryk Lubos, jeden z najbardziej charakterystycznych rodzimych aktorów, obchodzi w czwartek, 6 września, 38. urodziny. Pomimo młodego wieku artysta zagrał w najgłośniejszych w ostatnim czasie polskich filmach.

 • Eryk Lubos: Pokazać prawdziwe emocje

  ..."Nie chcę popadać w rutynę" - mówi Eryk Lubos. Film "Dzień kobiet" z jego udziałem walczy o nagrodę za najlepszy debiut w "Konkursie 1-2" na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym.

Zdjęcia na temat: eryk lubos
Dyskusje na temat: eryk lubos