• Informacje na temat:

  eryk lubos prywatnie

Artykuły na temat: eryk lubos prywatnie
 • Eryk Lubos: Pokazać prawdziwe emocje

  ..."Nie chcę popadać w rutynę" - mówi Eryk Lubos. Film "Dzień kobiet" z jego udziałem walczy o nagrodę za najlepszy debiut w "Konkursie 1-2" na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym.

 • Mam taki ryj, a nie inny i nie chcę się podobać

  Eryk Lubos grywa w przedstawieniach Jarzyny, Wojcieszka, Klaty, Cieplaka, Szkotaka. Prywatnie wybranek Doroty Masłowskiej, którą zwie zaszczytnie Cesarzową. Ani aktor, ani kaskader. Na pewno bokser. Boi się kłamstwa i Cesarzowej. Ale kto go trachnie, ma przeje**ne. Z Erykiem Lubosem rozmawiał Michał "Kobra" Kowalski ("Machina").

 • "Misja: Afganistan" od 14 października

  Po wielu miesiącach pracy zakończyły się zdjęcia do serialu "Misja Afganistan". Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 14 października w Canal +. Główne role zagrali m.in. Paweł Małaszyński i Eryk Lubos.

 • Aktorzy na poligonie, czyli "Misja: Afganistan"

  Paweł Małaszyński, Eryk Lubos, Tomasz Schuchardt i Mikołaj Krawczyk odbyli specjalistyczne szkolenie wojskowe na poligonie w Rembertowie, gdzie poznawali tajniki zawodu żołnierza. Aktorzy przygotowują się do pracy na planie nowego serialu "Misja: Afganistan".

 • Patryk Vega o "Służbach specjalnych"

  Aktorzy Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Olga Bołądź, Eryk Lubos i Agata Kulesza oraz "autentyczni przestępcy oraz byli oficerowie służb i policjanci" są w obsadzie "Służb specjalnych", które trafią do kin 3 października - poinformował reżyser Patryk Vega.

 • Gwiazdy w kampanii "Kochanie to Sztuka"

  .... Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Piotr Adamczyk, Karolina Malinowska, Czesław Mozil, Karolina Gruszka, Olivier Janiak, Mateusz Gessler, Kinga Burzyńska i Ada Fijał.

 • Dominika Łakomska: Stracić dziewictwo i przeczytać Dostojewskiego

  Dominika Łakomska, gwiazda nowego serialu Czwórki "Oko za oko", wyznała, że do szkoły teatralnej dostała się dzięki zaskakującej radzie Eryka Lubosa. Jaka to była rada?

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • Zabawa polega na nauce odpowiedzialności

  ...). "Moja krew" startuje w konkursie Nowe Filmy Polskie na wrocławskim festiwalu Era Nowe Horyzonty. To opowieść o bokserze Igorze (Eryk Lubos), u którego lekarze diagnozują guza mózgu. Może umrzeć w każdej(...) Wrona: Tak naprawdę ten film posłużył mi za pretekst, żeby zacząć boksować. Faktycznie zacząłem chodzić na boks, potem tajski boks, wkręciłem się. Chodzę regularnie. Eryk Lubos mówił mi, że zanim...

 • Paweł Domagała gra death metal

  ...pokazywanych obecnie w TVP1 "Wojennych dziewczynach". W produkcji pojawi się plejada gwiazd, m.in. Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało, Piotr Rogucki, Krzysztof Czeczot czy Eryk Lubos. Komedia(...) ma formalnego wykształcenia muzycznego, ale przez 13 lat uczył się prywatnie gry na gitarze klasycznej. Później opanował elektryczną, a następnie akustyczną.