• Informacje na temat:

  eryk lubos żona

Artykuły na temat: eryk lubos żona
 • Eryk Lubos nie jest już samotny!

  Eryk Lubos (42 l.) zakochał się! Opowiedział o swojej nowej miłości!

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • Eryk Lubos wyznał, co przeszedł jego syn! Martwi się o niego?

  Eryk Lubos (44 l.) ma dwójkę dzieci. Ostatnio jego syn przeżył mrożącą krew w żyłach przygodę. Jednak ojciec niezbyt się o niego martwi. Dlaczego tak jest?

 • "Chemia": Opowieść o utracie

  Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Eryk Lubos - m.in. ci aktorzy są w obsadzie "Chemii", opowieści o miłości i walce z chorobą. Realizuje ją w Warszawie Bartosz Prokopowicz. Pomysłodawczynią filmu była żona reżysera, prezes Fundacji Rak'n'Roll Magda Prokopowicz.

 • Eryk Lubos nie posiada się ze szczęścia! Będzie ślub!

  Eryk Lubos (42 l.) niedawno zdradził, że jest zakochany. Okazuje się, że jego związek z piękną brunetką wszedł w kolejny, bardzo poważny etap!

 • Patryk Vega o "Służbach specjalnych"

  Aktorzy Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Olga Bołądź, Eryk Lubos i Agata Kulesza oraz "autentyczni przestępcy oraz byli oficerowie służb i policjanci" są w obsadzie "Służb specjalnych", które trafią do kin 3 października - poinformował reżyser Patryk Vega.

 • "Ojciec Mateusz": Natalia to idealna kandydatka na żonę... Pluskwy?

  Wkrótce Pluskwa (Eryk Lubos) wpadnie na pomysł, by poszukać sobie... żony. Od razu powie o tym Natalii (Kinga Preis), a ta zażartuje, że jest bardzo mało prawdopodobne, by znalazła się kobieta, która chciałby iść z nim przez życie...

 • Eryk Lubos: Pokazać prawdziwe emocje

  "Nie chcę popadać w rutynę" - mówi Eryk Lubos. Film "Dzień kobiet" z jego udziałem walczy o nagrodę za najlepszy debiut w "Konkursie 1-2" na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym.

 • "Osaczony", z Leszkiem Lichotą w roli głównej, pierwszym serialem Polsatu!

  ...16 czerwca ruszają zdjęcia do nowości Telewizji Polsat - serialu "Osaczony". W 6-odcinkowej produkcji, opartej na licencji australijskiej, oprócz Leszka Lichoty, który zagra główną rolę, wystąpią m.in. Eryk Lubos, Ilona Ostrowska i Maria Dębska.

 • Sadowska kręci "Motylka"

  "Motylek" - to roboczy tytuł filmu kinowego, którego bohaterką będzie kasjerka zatrudniona w polskim supermarkecie. Zdjęcia rozpoczną się 11 października. W obsadzie - m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Grażyna Barszczewska i Eryk Lubos.

Wideo na temat: eryk lubos żona
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…