• Informacje na temat:

  estelle

Artykuły na temat: estelle
 • Księżna Victoria urodziła! Syn czy córka?

  ...książęcej pary. W domu na braciszka wyczekuje jego starsza siostra 4-letnia Estelle. Imię małego księcia nie jest na razie znane. Gratulujemy!

 • Sanguine Love

  ...liczyć tylko na dowody. Za naocznego świadka posłużą... zdjęcia, wykonane przed jej śmiercią. I rzeczywiście, pozwalają one m.in. ustalić tożsamość denatki. Estelle Christensen mieszkała w pobliżu tego(...) dziewczynę zabił... wampir. A zabezpieczone w mieszkaniu zmarłej, klisze fotograficzne kryją interesującą relację z pewnej imprezy z udziałem jej narzeczonego. Czyżby Estelle Christensen brała udział...

 • Sitcom wszech czasów

  ...urozmaica pojawienie się byłej dziewczyny George'a, pechowej Susan, albo jego markotnych rodziców - Franka (Jerry Stiller) i Estelle (Estelle Harris). Gdy oni znikają, to na scenę wkracza Dolores...

 • Estelle zrzuciła Duffy

  Urodzona w Wielkiej Brytanii, ale mieszkająca w Nowym Jorku wokalistka i raperka Estelle zakończyła dominację Duffy na wyspiarskiej liście przebojów.

 • Księżniczka Estella

  Estelle "All Of Me", Warner Music Poland

 • Debiut kościelnego chórzysty

  Drugi tydzień z rzędu na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów znajduje się wokalistka i raperka Estelle z utworem "American Boy", w którym gościnnie występuje Kanye West.

 • Al Pacino zagra króla Heroda

  Al Pacino ( "Gorączka" , "Rekrut" , "Podwójna gra" ) wraca na teatralne deski. Amerykański aktor wcieli się w postać Heroda w scenicznej adaptacji sztuki Oscara Wilde'a "Salome". Spektakl w reżyserii Estelle Parsons będzie grany w kalifornijskim teatrze Wadsworth.

 • "Przepowiednia z Awinionu"

  W marcu telewizyjna Czwórka rozpocznie emisji nowego serialu - "Przepowiednia z Awinionu", w którego fabule zagadki dawnych wieków łączą się ze skomplikowaną kryminalną intrygą, a racjonalna współczesność z magicznymi motywami ze średniowiecznych legend.

Zdjęcia na temat: estelle
Wideo na temat: estelle
 • Step Up 3 3D

  Luke, uliczny tancerz, mieszka w starym magazynie w Nowym Jorku, gdzie spotykają się ludzie, którzy kochają taniec. Kiedy zbliżają się międzynarodowe mistrzostwa, Luke wyrusza na ulicę, by znaleźć nowe talenty, które wesprą jego grupę. Kiedy chłopak poznaje Natalie nadchodzi czas miłości i... walki. W filmie nie zabraknie rewelacyjnego Adama Sevani - Mosse'a, który zyskał miliony wielbicieli po swoim występie w "Step Up 2". Układy taneczne przygotowywał legendarny twórca choreografii dla...

Dyskusje na temat: estelle