• Informacje na temat:

  etta james christina aguilera

Artykuły na temat: etta james christina aguilera
 • Etta James nie żyje

  W piątek (20 stycznia) rano w szpitalu w Riverside w Kalifornii na kilka dni przed swoimi 74. urodzinami zmarła wokalistka Etta James. Ikona r'n'b od dwóch lat chorowała na białaczkę, miała też wirusowe zapalenie wątroby typu C i demencję.

 • Zapracowana Aguilera

  Jak już informowaliśmy, Christina Aguilera ma zamiar wydać w tym roku, oprócz drugiej solowej płyty, także specjalny świąteczny album. Obok tradycyjnych, bożonarodzeniowych utworów w rodzaju "Slinet Night", znajdą się na nim także piosenki z musicalu "The Sound of Music".

 • Zajęta Christina Aguilera

  Christina Aguilera, nastoletnia amerykańska wokalistka pop rozpoczęła już pracę nad swym pierwszym hiszpańskojęzycznym albumem. Obecnie przebywa w Miami, gdzie w studio towarzyszy jej producent Rudy Perez.

 • 5. rocznica śmierci Etty James. 5 popularnych coverów "At Last"

  ...20 stycznia 2012 roku po roku walki z białaczką zmarła Etta James, jedna z kultowy wokalistek bluesowo-soulowych. Artystka w swoim dorobku miała kilka niezapomnianych wykonań. Jednym z wielkich przebojów Etty James, mimo iż oryginalnie nie była to jej kompozycja, jest utwór "At Last". I to właśnie pięć popularnych coverów tej piosenki możecie posłuchać poniżej.

 • Pogrzeb Etty James odbędzie się 28 stycznia

  Ostatnie pożegnanie legendy r'n'b i bluesa, Etty James, będzie miało miejsce w sobotę, 28 stycznia, w Los Angeles.

 • Maciej Stuhr obejmuje Pati Sokół

  Utwór "Neverland" powstał w Los Angeles. Za produkcję odpowiedzialni są Heather Holley i Rob Hoffman, a słowa i muzyka są autorstwa Pati Sokół. Wcześniej producenci ci mieli okazję współpracować z takimi muzykami, jak m.in. Quincy Jones, Michael Jackson, Christina Aguilera, Etta James czy Phil Collins. "Neverland" wyreżyserowała Patrycja Woy-Woyciechowska, która ma na swoim koncie klipy do...

 • "Must Be The Music": 22-latka zaśpiewała utwór Piotra Roguckiego (wideo)

  ...i swingu przez rock'n'rolla do współcześnie radiowych przebojów. Do jej ulubionych wykonawców należą m.in. Ella Fitzgerald, Etta James, Ray Charles, Frank Sinatra, Elvis Presley, Michael Buble i Christina Aguilera. Posłuchaj utworu "Mała" w oryginalnym wykonaniu Piotra Roguckiego: