• Informacje na temat:

  eva longoria waga

Artykuły na temat: eva longoria waga
 • Longoria musi zostać mamą?

  Eva Longoria stanęła w obliczu kolejnego dylematu. Jej mąż chce jak najszybciej mieć dzieci. Powód: Tony Parker chce aby jego pociechy mogły podziwiać go u szczytu sportowej kariery.

 • Aktorka przytyje 15 kg!

  ...pochłanianego jedzenia, nie tyją ani grama. W toku akcji jednak grana przez Swank postać zdaje sobie sprawę z tego, że to nie waga jest w życiu najważniejsza. 34-letnia Swank dołączy tym samym do rzeszy aktorów, które w ten sam sposób poświęciły się na potrzeby roli. Są wśród nich m.in. Eva Longoria-Parker występująca w serial u "Gotowe na wszystko" i Matt Damon, który przytył do roli w filmie "The...

 • Skąpa bielizna Evy Longorii

  Gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" Eva Longoria przyznała, że przywiązuje dużą wagę do tego, by bielizna, którą musi nosić przed kamerami, nie odsłaniała zbyt wiele.

 • Skąpa bielizna Evy Longorii

  Gwiazda serial u "Gotowe na wszystko" Eva Longoria przyznała, że przywiązuje dużą wagę do tego, by bielizna, którą musi nosić przed kamerami, nie odsłaniała zbyt wiele.

 • Longoria nie chce ukrywać ciąży

  Eva Longoria Parker, wraz z mężem Tonym Parkerem, mają już serdecznie dość ciągłemu zaprzeczaniu plotkom o ciąży aktorki. Przy okazji znów im zaprzeczyli.

 • Longoria musi zostać mamą?

  Eva Longoria stanęła w obliczu kolejnego dylematu. Jej mąż chce jak najszybciej mieć dzieci. Powód: Tony Parker chce aby jego pociechy mogły podziwiać go u szczytu sportowej kariery.

 • Hilary Swank przytyje

  Amerykańska aktorka Hilary Swank wkrótce przybierze sporo na wadze. Nie wynika to jednak z tego, że spodziewa się dziecka, ale z przygotowań do kolejnej roli filmowej.

Zdjęcia na temat: eva longoria waga
Wideo na temat: eva longoria waga
 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...

 • Holy Motors

  Najbardziej ekstrawagancki film festiwalu w Cannes 2012. Groteskowy, miejscami szalony, pełen dynamiki. Balansuje na granicy dyscypliny i kompletnej nieprzewidywalności, pomiędzy horrorem a melodramatem, rodzinną psychodramą a komedią. Jego bohater, Monsieur Oscar, od świtu do zmierzchu wciela się w różne role: jest przemysłowcem, zabójcą, żebrakiem, potworem, członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z...

 • 300: Początek imperium

  Oparty na najnowszej powieści graficznej Franka Millera "Xerxes", opowiedziany w zachwycającym wizualnym stylu przeboju "300", kolejny rozdział sagi przenosi akcję na nowe, morskie pole walki. Grecki przywódca Temistokles (Sullivan Stapleton) usiłuje zjednoczyć Grecję przez wprowadzenie broni, która zmieni bieg wojny. W filmie "300: Początek imperium", Temistokles zostaje wystawiony do walki z olbrzymią inwazją wojsk perskich, na których czele stoi człowiek-bóstwo, Kserkses (Rodrigo Santoro)...

Dyskusje na temat: eva longoria waga