• Informacje na temat:

  eva mendes czy ma dzieci

Artykuły na temat: eva mendes czy ma dzieci
 • Eva Mendes pokazuje drugie oblicze

  By przekonać Dereka Cianfrance'a, że jest idealną aktorką do zagrania u boku Ryana Goslinga w "Drugim obliczu", Eva Mendes zabrała go w... podróż do przeszłości.

 • Eva Mendes w ciąży z Ryanem Goslingiem

  Zagraniczne media donoszą, że Eva Mendes jest w 7. miesiącu ciąży z Ryanem Goslingiem!

 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".

 • Mendes: Diaz to "fajna kumpela"

  Eva Mendes uważa, że Cameron Diaz byłaby "fajną kumpelą" na planie filmowym, ponieważ aktorka "dba o interesy i nie obija się".

 • Czym telewizja nas zaskoczy?

  Sensacja i przygoda, herosi z przeszłości kontra terminatorzy z przyszłości oraz najzabawniejsze komedie i największe gwiazdy - październik w telewizji zaskoczy nas premierami filmowych hitów.

 • Ryan Gosling planuje zaręczyny

  Jeden z najbardziej popularnych kanadyjskich aktorów Ryan Gosling zamarzył, by stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest koleżanka z branży Amerykanka Eva Mendes, z którą jest związany od lat. W najbliższych dniach planuje jej się oświadczyć.

 • "Skyfall": 23. film o Bondzie

  ...23. opowieść o Jamesie Bondzie, zatytułowaną "Skyfall", można od 26 października oglądać w polskich kinach. W obsadzie, obok Daniela Craiga w roli agenta 007, są m.in. Judi Dench, Javier Bardem, Berenice Marlohe, Naomie Harris i Ralph Fiennes. Film wyreżyserował Brytyjczyk Sam Mendes.

 • Bradley Cooper: Zwyczajny gwiazdor

  ...dziewczyna, kelnerka Romina (Eva Mendes), oczekują narodzin dziecka. Chcąc zapewnić swojej rodzinie byt i rozwiązać problemy finansowe, z którymi boryka się para, Luke zaczyna napadać na banki. Tym samym(...) za najlepszą rolę pierwszoplanową w "Poradniku pozytywnego myślenia" (2012), słowa takie, jak "seksowny" czy "gorący", padają w odniesieniu do 38-letniego aktora regularnie. On sam jednak, mimo iż...

 • Ryan Gosling: Przystojny psychopata

  ...lata szczególną uwagę poświęca Evie Mendes, a o powadze tego związku podobno świadczy fakt, że pozwala jej wyprowadzać swojego ukochanego psa George'a... Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na(...) odebrany przez publiczność. Nie chcę jej zawieść. Bardzo poważnie podchodzę do tego projektu i mam nadzieję, że nie zmarnuję danej mi szansy. Nigdy nie wiesz, czy dostaniesz kolejną - martwi się świeżo...

 • 7 filmów w T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  ..., członkiem rodziny. Stacza erotyczną walkę w wirtualnym świecie gwiezdnych wojen, spotyka Evę Mendes, na dachu wieżowca romansuje z Kylie Minogue i do ostatniej minuty nie pozwala nikomu wyznaczyć granicy dzielącej fikcję od rzeczywistości. "Za wzgórzami" ( recenzja ) to z kolei najnowszy film autora "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni". Cristian Mungiu w charakterystycznym dla siebie...