• Informacje na temat:

  eva mendes zdjęcia

Artykuły na temat: eva mendes zdjęcia
 • Masturbacja Evy Mendes

  Eva Mendes przyznała, że była "przerażona" kiedy dowiedziała się, że w filmie "We Own the Night" będzie musiała zagrać w scenie masturbacji.

 • Eva Mendes w komiksie

  Eva Mendes dołączy do obsady filmu Franka Millera "The Spirit". Aktorka zagra obok Scarlett Johansson, Samuela L.Jacksona i Gabriela Machta.

 • Eva Mendes kusi Denzela Washingtona

  Eva Mendes ( "Mroczna dzielnica" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Out of Time", który dla wytwórni MGM przygotowuje Carl Franklin. W mrocznym dreszczowcu w głównej roli męskiej wystąpi Denzel Washington, z którym aktorka spotkała się ostatnio na planie filmu "Dzień próby" .

 • Eva Mendes: Szybka i wściekła

  Eva Mendes ( "Mroczna dzielnica" , "Dzień próby" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w głównej roli w filmie "Szybcy i wściekli 2", kontynuacji przeboju "Szybcy i wściekli" . Nad sequelem pracuje John Singleton. Główne role męskie w filmie zagrają Paul Walker i Tyrese.

 • Biel, Mendes i Weisz reżyserkami

  Jessica Biel, Eva Mendes i Rachel Weisz zgodziły się stanąć po drugiej stronie kamery, by nakręcić krótkie filmy we współpracy z magazynem "Glamour" i firmą Hyundai.

 • Rozbierze się z Evą Mendes?

  Eva Mendes oświadczyła, że chciałaby wziąć udział w rozbieranej sesji w kampanii dla broniącej praw zwierząt organizacji PETA. Aktorka dodała, że marzy o wspólnych zdjęciach z Morrissey'em(...) i wiem, że Morrissey też ich wspiera. Stąd mam nadzieje, że zgodzi się ze mną pozować" - powiedziała Eva Mendes. "Problem tkwi w tym, czy Morrissey zgodzi się pozować ze mną nago. Może ma jakiś lepszy...

 • Zaangażował swoją dziewczynę

  Eva Mendes dołączyła do obsady reżyserskiego debiutu swojego chłopaka, Ryana Goslinga, zatytułowanego "How to Catch a Monster?".

 • Rodzina nie zobaczy seksu

  Eva Mendes poprosiła swoją rodzinę, aby ta na premierę jej najnowszego filmu "We Are The Night", przyjechała piętnaście minut później. Aktorka nie chce bowiem, aby krewni oglądali krepującą dla Mendes scenę erotyczną.

 • Duchovny i cała reszta

  Eva Mendes ( "Wyścig z czasem" ) i James LeGros ("Drugstore Cowboy") dołączą do obsady filmu Barta Freundlicha, "Trust the Man". Głównych bohaterów romantycznej opowieści grają Julianne Moore i David Duchovny.

 • Rosyjska ruletka w reality show

  Bill Guttentag, laureat Oscara za krótkometrażowy dokument "Twin Towers", który był hołdem złożonym ofiarom ataku na World Trade Center, postanowił tym razem zrobić niezależny film "Live" - opowiadający o reality show, którego uczestnicy grać będą w rosyjską ruletkę. Zagrają Eva Mendes ( "Skazani na siebie" ) oraz David Krumholtz ( "Kasjerzy czy Kasiarze?" )