• Informacje na temat:

  evangeline

Artykuły na temat: evangeline
 • "Lost: Zagubieni": Evangeline Lilly ogoliła głowę na łyso!

  Evangeline Lilly już tak nie wygląda! Seksowna aktorka ogoliła włosy do zera! Gwiazda znana z serialu "Lost: Zagubieni" podzieliła się zdjęciami ze swojej metamorfozy na Instagramie. Fani pytają: Choroba czy nowa rola?

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Jest pełny zwiastun!

  Pojawił się pełny zwiastun finałowej części "Hobbita" - "Bitwa Pięciu Armii". Ostatnia część trylogii Petera Jacksona trafi na ekrany kin w grudniu.

 • "Lost: Zagubieni": Co się stało z Evangeline Lilly?

  Piękna aktorka Evangeline Lilly, czyli Kate Austen z serialu "Lost: Zagubieni" zmieniła się nie do poznania! Powód?

 • Filmowy maraton "Hobbita" w Cinema City!

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. 19 grudnia w wybranych kinach sieci Cinema City odbędzie się maraton "Hobbita". Fani przygód "Drużyny Pierścienia" wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • Gwiazda "Zagubionych" została mamą

  Gwiazda serialu "Zagubieni", Evangeline Lilly , urodziła chłopca. To pierwsze dziecko 31-letniej aktorki i jej partnera Normana Kali, asystenta producenta na planie telewizyjnego hitu.

 • ENEMEF: Noc "Hobbita"

  Ostatnia część "Hobbita" to najbardziej oczekiwany film roku. W piątek, 19 grudnia, w wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc "Hobbita". Fani Tolkiena wybiorą się na wielogodzinną wyprawę do Śródziemia i zobaczą wszystkie trzy części produkcji Petera Jacksona, w tym przedpremierowo film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii".

 • Nie bądź jak oni! Gwiazdy, które bagatelizują koronawirusa

  ...w najbliższym czasie wirusa zabić wodą, Mateusz zaopatrzył się w pokaźny zapas papieru toaletowego. 7.  Evangeline Lilly Gwiazda serialu "Lost" przekonuje, że koronawirus nieprzypadkowo pojawił się(...) podrzuciła dzieci na obóz gimnastyczny. Dodała sarkastycznie, że wcześniej umyły ręce. Evangeline Lilly informowała również, że ceni wolność ponad życie i nie ma zamiaru poddawać się przymusowej...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Lost: Zagubieni

  ...nadzieję na ratunek. Kilku znajduje wewnętrzną siłę, o której nie wiedzieli _ jak Kate (Evangeline Lilly), która, bez przeszkolenia medycznego, zszywa rany lekarza. Hurley (Jorge Garcia) _ człowiek...

 • Evangeline Lilly "niegrzecznym elfem"

  "Niegrzeczny elf" - tak Evangeline Lilly opisała postać, którą ma zagrać w filmie "Hobbit: Pustkowie Smauga".

Zdjęcia na temat: evangeline
Wideo na temat: evangeline
 • Giganci ze stali

  Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.

 • Hobbit: Pustkowie Smauga

  Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem,...

 • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry,...

Dyskusje na temat: evangeline