• Informacje na temat:

  eve best

Artykuły na temat: eve best
 • Rosół

  Jackie i jej mąż nadal podejrzewają, że córka ma nerwicę. Jackie omawia ten problem z mądrą i obytą w świecie doktor O’Harą (Eve Best). W szpitalu pojawia...

 • Serialowy przewodnik

  ...) Jackie i jej mąż nadal podejrzewają, że córka ma nerwicę. Jackie omawia ten problem z mądrą i obytą w świecie doktor O'Harą (Eve Best). W szpitalu pojawia się starszy pan (Eli Wallach), który leczy...

 • Eva, matka Antychrysta

  "Musimy porozmawiać o Kevinie" , reż. Lynne Ramsay, Wielka Brytania, USA 2011, dystrybutor Best Film, premiera kinowa 13 stycznia 2012 roku.

 • Joss Stone z Foo Fighters!

  Kroi nam się jeden z najbardziej niespodziewanych duetów 2005 roku! Dave Grohl, lider amerykańskiej formacji Foo Fighters, były perkusista legendarnej grupy Nirvana, zaprosił do wspólnego nagrania cenioną wokalistkę Joss Stone.

 • Stachursky podsumowuje karierę

  Do sklepów trafia właśnie dwupłytowe wydawnictwo "The Very Best Of" zawierające największe przeboje Stachursky'ego.

 • Płyta Avril Lavigne w marcu

  Po dwóch latach pracy w końcu ukaże się czwarty longplay Avril Lavigne. Płyta "Goodbye Lullaby" zostanie wydana 8 marca.

 • Sundance wybiera kandydatów

  Organizatorzy niezależnego festiwalu filmowego Sundance ujawnili tytuły filmów, które zmierzą się w głównym konkursie najbliższej, 20. już edycji tej imprezy. Wśród wyselekcjonowanych tytułów nie zabrakło skromnych filmów z udziałem wielkich gwiazd, a także opowieści silnie zainspirowanych tragicznymi wydarzeniami 11 września 2001 roku. Wyjątkowo dobrze reprezentowane będzie środowisko czarnoskórych realizatorów.

 • Oscary 2013: Znamy nominowanych

  Zgodnie z przewidywaniami, "Lincoln", najnowszy film Stevena Spielberga, zdobył najwięcej - aż 12 nominacji do tegorocznych Oscarów. Bezprecendensowe są także nominacje dla 9-letniej Quvenzhane Wallis i 85-letniej Emanuelle Rivy - obie walczą o statuetkę w kategorii najlepsza aktorka.

 • Przewodnik rockowy. Alan Parsons: Mistrz Abbey Road

  12 lat temu, gdy pisałem pierwszy tom swoich opowieści o "Niezapomnianych płytach historii rocka", w pewnym momencie zapytałem przyszłych czytelników, czy można tworzyć muzykę, nie będąc tak naprawdę muzykiem. Czy można nagrywać płyty właściwie nie umiejąc ani grać, ani śpiewać? Nie można?

Zdjęcia na temat: eve best
Wideo na temat: eve best
 • Kochanie, poznaj moich kumpli

  Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów. Powiedzenie, że przed ślubem trzeba się wyszumieć po tym filmie, nabierze kompletnie nowego, hardcore'owego znaczenia.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

 • Hotel Marigold

  Brytyjska komedia, kontynuująca najlepsze tradycje gatunku spod znaku "Goło i wesoło", "Dziennika Bridget Jones" i "Dziewczyn z kalendarza". Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że "luksusowy hotel" jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... W rolach głównych: nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło", "Batman - Początek"), nagrodzona Oscarem Judi Dench...

Dyskusje na temat: eve best