• Informacje na temat:

  ewa bernatowicz

Artykuły na temat: ewa bernatowicz
 • Edyta Górniak i Małgorzata Bernatowicz: Diwa pomoże jej uwierzyć w siebie?

  Choć przygoda Małgorzaty Bernatowicz (28 l.) z „The Voice of Poland” dobiegła końca, jej trenerka, Edyta Górniak (42 l.), nie zamierza z niej rezygnować. Zwłaszcza, że rozumie jej problemy.

 • Ewa Kasprzyk: Z mężem na odległość

  Wiele razy miała w życiu "pod górkę". Ale nie poddawała się. I... zamieniała to w sukces.

 • Ewa Kasprzyk: Jej plany legły w gruzach!

  Ewa Kasprzyk (63 l.) na ten dzień czekała od dawna. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie plany...

 • Kora do 14-latki: Jesteś światowym talentem

  Występ 14-letniej Marceliny Olak najbardziej podzielił jurorów "Must Be The Music. Tylko muzyka", jednak to obdarzona zaskakująco mocnym głosem wokalistka zebrała najwięcej głosów publiczności.

 • Ewa Kasprzyk: Wszystko dla córki

  Aktorka robi co może, żeby pomóc Małgorzacie Bernatowicz (29 l.) w karierze. Jakiś czas temu piosenkarka wystąpiła w "The Voice of Poland", a w "Must Be The Music" dotarła aż do półfinałów. Niedawno Ewa Kasprzyk (59 l.) rozmawiała w jej sprawie z produkcją "Jaka to melodia?". - Gorąco polecała swoją córkę. Bardzo chciałaby, żeby Gosia tam występowała. Jest przecież świetną wokalistką - zdradza...

 • ...60-letni Ewa Kasprzyk w ostatnim czasie raczej nie narzeka na nudę. "Życie na Gorąco" donosi, że jej serce "znów mocniej zabiło"!

 • Ewa Kasprzyk poważnie zaangażowała się w relację z nowym przyjacielem?

  Ewa Kasprzyk (60 l.) niedawno została przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, aktorka tę znajomość traktuje bardzo poważnie. „Między nimi zaiskrzyło” – zdradza osoba z jej otoczenia.

 • Ewa Kasprzyk: Córka nie miała ze mną łatwo!

  Ewa Kasprzyk (60 l.) to silna i pewna siebie kobieta, która zawsze lubiła błyszczeć. Jej córka Gosia – wręcz przeciwnie. Budowanie bliskości pomiędzy osobami o tak odmiennych temperamentach musiało trwać latami.

 • "Blondynka": Ewa Kasprzyk nigdy nie będzie babcią na emeryturze!

  Ewa Kasprzyk, czyli Izabela Rychter z „Blondynki”, twierdzi, że będzie bardzo szczęśliwa, gdy jej córka Małgosia zostanie mamą. - Na razie za wnuczka robi mój piesek, ale wierzę, że dożyję prawdziwych wnuków – żartuje aktorka.

 • Ewa Kasprzyk: Czy może być już spokojna o córkę?

  Bernatowiczem Ewa została przy panieńskim nazwisku. Z nim zrobiła artystyczną karierę, nie przypuszczała, że po latach sprawy przybiorą inny obrót. Dziś nazwisko Bernatowicz jest tak samo ważne w świecie(...)Tak mocno kciuków dawno nie trzymała. Właśnie na scenę wychodziła artystka nazywana Carmell. W eliminacjach do konkursu Eurowizji śpiewała piosenkę, na którą czekało mnóstwo osób. O "Faces" (Twarze...

Zdjęcia na temat: ewa bernatowicz
 • Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz
 • Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz
 • Ewa Kasprzyk i Małgorzata Bernatowicz
Wideo na temat: ewa bernatowicz
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.