• Informacje na temat:

  ewa błaszczyk jej córka w śpiączce

Artykuły na temat: ewa błaszczyk jej córka w śpiączce
 • Ewa Błaszczyk poczuła ulgę. To przełom po 18 latach w śpiączce

  Ewa Błaszczyk (64 l.) ma powody do radości. Leczenie córki Oli przynosi efekty. "To cud" - mówią lekarze.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Ewa Błaszczyk w trudnej sytuacji! Tak teraz żyje

  Ewa Błaszczyk (64 l.) przeżywa ostatnio trudny czas. Aktorka musi pogodzić aktywność zawodową z opieką nad schorowaną matką oraz córką Olą, przebywającą w śpiączce. Na szczęście może liczyć na pomoc córki Marianny, która jest dla niej nieocenionym wsparciem.

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Ewa Błaszczyk szczerze o Łukaszu Szumowskim! Oto jaki jest naprawdę!

  O tym, jak dużo Ewa Błaszczyk (64 l.) zawdzięcza Łukaszowi Szumowskiemu (47 l.), mało kto wiedział. Okazuje się, że aktorka odbyła z ministrem zdrowia sporo szczerych i trudnych rozmów związanych z metodą leczenia pacjentów, znajdujących się w śpiączce w klinice Błaszczyk. Aktorka zdradziła, jakim człowiekiem jest Szumowski.

 • Ewa Błaszczyk w końcu się doczeka cudu?! To będzie przełom!

  Ewa Błaszczyk wciąż wierzy, że dla jej córki Oli wciąż jest nadzieja i doczeka się ona przełomu w medycynie.

 • Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  ...​Pociechy znanych osób często podążają śladami swoich rodziców. Nie inaczej jest z córką Ewy Błaszczyk. Marianna Janczarska od lat jest wsparciem dla mamy. Obie w 2000 roku przeżyły dwie ogromne tragedie.

 • Ewa Błaszczyk: Nowa szansa dla jej córki

  Tuż przed świętami pojawi się nowa szansa dla przebywającej w śpiączce córki Ewy Błaszczyk (62 l.).

 • Ewa Błaszczyk z córką Marianną Janczarską w sztuce teatralnej

  Ewa Błaszczyk (63 l.) ma powody do radości i dumy. Córka poszła w jej ślady! Marianna Janczarska (25 l.) także została aktorką, a nawet zagrała u boki mamy w sztuce teatralnej. Zdjęcia z próby obiegły media. Marianna to nie tylko utytułowana kobieta, ale również wielkie wsparcie dla Ewy Błaszczyk. To ona dawała jej siłę, gdy rozegrał się dramat z drugą z córek, bliźniaczką Marianny, Aleksandrą...

 • Ewa Błaszczyk ma powody do radości! Niesamowite wieści!

  Córka Ewy Błaszczyk (63 l.), Marianna nie boi się wyzwań. Pojawiła się też nadzieja, że Ola wybudzi się ze śpiączki... Serce słynnej mamy rośnie!

Zdjęcia na temat: ewa błaszczyk jej córka w śpiączce
Wideo na temat: ewa błaszczyk jej córka w śpiączce
 • Ewa Błaszczyk: Ciągle jest coś do zrobienia

  W 2000 roku córka Ewy Błaszczyk zakrztusiła się tabletką. Ola do dziś jest w śpiączce, a jej mama postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć. Założyła Fundację "Akogo?" oraz Klinikę Budzik, która skutecznie wybudza ze śpiączki kolejnych pacjentów. O tym, do czego zdolny jest rodzic, by ratować swoje dziecko, Ewa Błaszczyk opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Marianna Janczarska i jej kariera aktorska. Dlaczego zdecydowała się pójść w ślady mamy?

  Ewa Błaszczyk (62 l.) ma dwie córki: Aleksandrę (24 l.), która od wielu lat jest w śpiączce, oraz Mariannę (24 l.), która jest wielkim wsparciem dla swojej mamy. Raz na jakiś czas aktorka zabiera Mariannę na salony, bywają też razem na wywiadach w telewizji. Jednak do tej pory córka pozostawała w cieniu Błaszczyk. Teraz może się to zmienić, bowiem okazuje się, że dziewczyna idzie w ślady mamy

Dyskusje na temat: ewa błaszczyk jej córka w śpiączce
 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Dlaczego nie walczyła o Budzik dla dorosłych 15 lat temu? Czyżby wtedy nie było dorosłych w śpiączce? Ewa Błaszczyk tworzy pod potrzeby swojej córki. Ola dorosła, a statut Budzika dla dzieci wyklucza przebywanie w nim dorosłych, więc Ewa buduje Budzik dla dorosłych, żeby nadal jej córka miała najlepszą opiekę.

 • Re: Ewa Błaszczyk o ostatnich słowach córki. Łzy same cisną się do oczu

  Wygląda na to, że to jest artykuł sponsorowany , by połechtać sponsorów fundacji . Skoro córka tej pani jest główną postacią tej tragedii i dalej żyje , a nawet jest poprawa , to dlaczego nie pokazują nam jej zdjęcie, a pokazują matkę . To nie jest ciekawość bo ja wiem jak może wyglądać taka chora po tylu latach leżenia w śpiączce , czyli prawie bez przytomności , ale by okazać ogrom