• Informacje na temat:

  ewa bukowska

Artykuły na temat: ewa bukowska
 • Ewa Bukowska została... bajkopisarką!

  Ewa Bukowska, czyli Edyta Bielak z "M jak miłość", zadebiutuje wkrótce jako autorka... bajek. Dwie pierwsze, które latem ukażą się w księgarniach, napisała specjalnie dla swojego młodszego syna Marcina.

 • Ewa Bukowska nakręci film "53 wojny"

  ...filmowego. Pragnę stworzyć obraz, który może stać się dla wielu formą terapii -  mówi o produkcji reżyserka i scenarzystka Ewa Bukowska, która w Studio Munka-SFP w ramach programu "30 Minut" wyreżyserowała...

 • "53 wojny" najlepszym debiutem roku - Ewa Bukowska z nagrodą Perspektywa im. Janusza Morgensterna

  Ewa Bukowska, reżyserka filmu "53 wojny", który od 19 października można oglądać w kinach, otrzymała nagrodę Perspektywa im. Janusza Morgensterna dla najbardziej obiecującego reżysera. Film znalazł się również w dwóch konkursach prestiżowego festiwalu Camerimage - konkursie Debiutów Reżyserskich 2018 i Konkursie Filmów Polskich.

 • Ewa Bukowska nakręciła film z mężem

  ...- powiedziała scenarzystka i reżyserka filmu Ewa Bukowska. W rolę czekającej żony wcieliła się Agata Buzek. - Moją bohaterkę widzimy w trzech fazach. Pierwsza to moment, w którym ona czeka na swojego męża...

 • Ewa Bukowska: Matka, żona i kochanka

  Dlaczego Laura szuka szczęścia u boku bogatego kochanka? Przecież ma wspaniałą rodzinę! Jej postępowanie budzi oburzenie widzów, ale nie odtwórczyni tej roli. - Ona czuje się samotna i niespełniona - Ewa Bukowska broni swojej bohaterki w serialu "Galeria".

 • "53 wojny": Reżyserski debiut Ewy Bukowskiej

  Magdalena Popławska i Michał Żurawski wystąpią w filmie "53 wojny", który powstanie na motywach książki Grażyny Jagielskiej "Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym". Zdjęcia mają zacząć się w lipcu. Reżyserem filmu będzie Ewa Bukowska.

 • Nowy film Marka Bukowskiego

  Poniedziałek, 12 listopada, był 19. dniem zdjęciowym na planie "Sukcesu", drugiego filmu fabularnego Marka Bukowskiego - twórcy "bloku.pl" . Jak zapowiada reżyser, film ma w swym klimacie przypominać głośnego "Forresta Gumpa" z niezapomnianą kreacją Toma Hanksa. W "Sukcesie" występują m.in. Ewa Bukowska, Krzysztof Banaszyk, Bartosz Opania i Wojciech Siemion.

 • Marek Bukowski zagra u żony

  Aktorka, scenarzystka i producentka Ewa Bukowska spróbuje swoich sił w roli reżyserki. W lipcu rozpoczną się zdjęcia do jej debiutu fabularnego zatytułowanego "Powrót". Główne role zagrają w nim mąż artystki Marek Bukowski oraz Krzysztof Stroiński.

 • Marek Bukowski: Daję się nieść fali

  ...aktorskim nie czułem się komfortowo. Rynek w Polsce jest płytki, zagrasz w dwóch, trzech filmach i koniec. Ponieważ jednak jestem zwolennikiem swobodnego unoszenia się, dałem się nieść fali. Trafiła się na(...). Jeszcze przed ukończeniem studiów zadebiutował rolą w filmie "Nad rzeką, której nie ma". Laureat Nagrody im. Zbigniewa Cybulskiego. Za rolę doktora Gawryły z serialu "Na dobre i na złe" Czytelnicy Tele...

 • "53 wojny" : ​Do szaleństwa

  W "53 wojnach" Ewa Bukowska pokazuje, że każdy medal ma dwie strony. Zamiast po raz kolejny opowiadać historię korespondenta wojennego, reżyserka opowiada o jego żonie - pozostawionej samej sobie, pochłoniętej zwyczajnością, pozornie bezpiecznej, bo z dala od wojny. Ten nowy, kobiecy punkt widzenia na męski świat dziennikarzy emanuje świeżością, nawet gdy film staje się ofiarą własnego tematu.

Zdjęcia na temat: ewa bukowska
Wideo na temat: ewa bukowska
 • Maciej Musiał: Mój serialowy romans jest trochę rozbuchany

  Serialowy Tomasz Boski, grany przez Macieja Musiała, w 6. sezonie „rodzinki.pl” będzie miał romans z rówieśniczką swojej mamy, którą zagra Ewa Bukowska.

 • Maciek Musiał od zawsze miał słabość do starszych kobiet?!

  Romans Maćka Musiała ze starszą o 10 lat Agnieszką Więdłochą nie jest już tajemnicą. Co ciekawe, jego serialowy bohater w "Rodzince.pl" również niebawem zadurzy się w koleżance mamy (w tej roli 48-letnia Ewa Bukowska). Okazuje się, że do starszych ciągnęło go już od małego... W rozmowie z "Pytaniem na śniadanie" celebryta opowiedział o swoim pierwszym zauroczeniu… przedszkolanką. "Zawsze chodziła

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 10. odcinka

  Sandra ma pretensje do Basi, że zepsuła jej wesele: - A co mi po twoich przeprosinach. Zepsułaś moje wesele! Ten jeden, jedyny dzień! Basia dowiaduje się od macochy Doroty (Ewa Bukowska), że Oskar (Cezary Pazura) bardzo przejął się napaścią Tadeusza (Piotr Gąsowski). Dziewczyna przeprasza ojca i po raz pierwszy od dawna cała trójka je razem kolację. Tadeusz grozi Basi, że zniszczy kancelarię

Dyskusje na temat: ewa bukowska