• Informacje na temat:

  ewa bukowska zdjęcia

Artykuły na temat: ewa bukowska zdjęcia
 • Ewa Bukowska nakręci film "53 wojny"

  ...filmowego. Pragnę stworzyć obraz, który może stać się dla wielu formą terapii -  mówi o produkcji reżyserka i scenarzystka Ewa Bukowska, która w Studio Munka-SFP w ramach programu "30 Minut" wyreżyserowała film "Powrót". W roli Anny zobaczymy Magdalenę Popławską. Partnerować jej będzie Michał Żurawski. Propozycję wzięcia udziału w filmie otrzymali Kinga Preis i Krzysztof Stroiński. Za zdjęcia do...

 • Ewa Bukowska nakręciła film z mężem

  Zakończyły się zdjęcia do krótkometrażowego debiutu Ewy Bukowskiej "Powrót". W głównej roli zagrał mąż reżyserki, znany i ceniony aktor Marek Bukowski.

 • Ewa Bukowska: Matka, żona i kochanka

  Dlaczego Laura szuka szczęścia u boku bogatego kochanka? Przecież ma wspaniałą rodzinę! Jej postępowanie budzi oburzenie widzów, ale nie odtwórczyni tej roli. - Ona czuje się samotna i niespełniona - Ewa Bukowska broni swojej bohaterki w serialu "Galeria".

 • "53 wojny": Reżyserski debiut Ewy Bukowskiej

  Magdalena Popławska i Michał Żurawski wystąpią w filmie "53 wojny", który powstanie na motywach książki Grażyny Jagielskiej "Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym". Zdjęcia mają zacząć się w lipcu. Reżyserem filmu będzie Ewa Bukowska.

 • Nowy film Marka Bukowskiego

  Poniedziałek, 12 listopada, był 19. dniem zdjęciowym na planie "Sukcesu", drugiego filmu fabularnego Marka Bukowskiego - twórcy "bloku.pl" . Jak zapowiada reżyser, film ma w swym klimacie przypominać głośnego "Forresta Gumpa" z niezapomnianą kreacją Toma Hanksa. W "Sukcesie" występują m.in. Ewa Bukowska, Krzysztof Banaszyk, Bartosz Opania i Wojciech Siemion.

 • Marek Bukowski zagra u żony

  Aktorka, scenarzystka i producentka Ewa Bukowska spróbuje swoich sił w roli reżyserki. W lipcu rozpoczną się zdjęcia do jej debiutu fabularnego zatytułowanego "Powrót". Główne role zagrają w nim mąż artystki Marek Bukowski oraz Krzysztof Stroiński.

 • "53 wojny" najlepszym debiutem roku - Ewa Bukowska z nagrodą Perspektywa im. Janusza Morgensterna

  Ewa Bukowska, reżyserka filmu "53 wojny", który od 19 października można oglądać w kinach, otrzymała nagrodę Perspektywa im. Janusza Morgensterna dla najbardziej obiecującego reżysera. Film znalazł się również w dwóch konkursach prestiżowego festiwalu Camerimage - konkursie Debiutów Reżyserskich 2018 i Konkursie Filmów Polskich.

 • Marek Bukowski: Daję się nieść fali

  ...rolę męską. - To był czas, kiedy aktorzy przypisani byli do teatru albo do filmu. Ja myślałem raczej o filmie, za teatrem nigdy nie przepadałem. Na drugim roku pojechałem na zdjęcia próbne do Łodzi(...), pomiędzy jednym shotem a drugim. I Andrzej wziął mnie do swojego filmu. A zaraz potem był następny film. Życie nabrało tempa. Pamięta pan tamte zdjęcia z Joanną Trzepiecińską? Okazało się, że ta praca...

 • Trudny powrót z Afganistanu

  ...30 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Powrót", realizowanego w Studiu Munka przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Obraz jest debiutem reżyserskim producentki, scenarzystki, aktorki i autorki programów telewizyjnych - Ewy Bukowskiej, prywatnie żony aktora Marka Bukowskiego.

 • Magdalena Popławska: Uwielbiam takie historie

  ...targane ogromnymi emocjami. Jak wyglądała wasza współpraca? - Nie było tak zupełnie łatwo, ponieważ na początku trochę inaczej sobie to wyobrażaliśmy, a to jest trudna, bardzo emocjonalna praca. Michał(...), że jak ktoś sięga po taką lekturę i udaje mu się zdobyć do tego prawa, to jest wielkie szczęście. To bardzo wdzięczna historia i gdy opowiada ją kobieta, to moim zdaniem jest to dużo ciekawsze. Ewa to...