• Informacje na temat:

  ewa była miss

Artykuły na temat: ewa była miss
 • Ewa Wachowicz: Dieta? Zepsute słowo!

  Jej Wielkanoc musi być kolorowa, smakowita i pełna uśmiechu. Na świątecznym stole zawsze pojawia się kilka potraw, które zapamiętała z dzieciństwa i przyrządza według rodzinnego przepisu. Ewa Wachowicz nie wyobraża sobie życia bez gotowania, podobnie jak bez wysokogórskich wypraw i dobrego towarzystwa.

 • Ewa Wachowicz: Smaczne przyjemności

  Ewa Wachowicz zadebiutowała w telewizji w 1993 roku, po zdobyciu tytułu Najpiękniejszej Studentki Świata. Ale jej jej nazwisko wiąże się z... kuchnią.

 • Ewa Wachowicz: Wybranka losu

  Trudno sobie wyobrazić, gdzie dzisiaj byłaby Ewa Wachowicz (42 l.), gdyby w 1992 r. nie wzięła udziału w wyborach Miss Polonia. Namówili ją do tego koledzy ze studiów na krakowskiej Akademii Rolniczej. Miała już wtedy na koncie tytuł Najmilszej Studentki Akademii Rolniczej i Miss Małopolski. Ale wciąż nie potrafiła w siebie uwierzyć. Była wówczas przecież tylko skromną dziewczyną ze wsi Klęczany...

 • Ewa Wachowicz: Nieodkryte sfery kuchni

  Wiosną w mojej kuchni na pewno będą królowały szparagi - zapowiada Ewa Wachowicz, która stawia przede wszystkim na sezonowość produktów.

 • Ewa Wachowicz na tropie oszustów

  Ewa Wachowicz walczy z nieuczciwymi sprzedawcami, którzy do promocji garnków wykorzystywali jej nazwisko. Okłamywali ludzi, że gwiazda pojawi się na organizowanej przez nich prezentacji.

 • Ewa Wachowicz w jury Miss Polski

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, podczas gali 25-lecia Miss Polski, widzowie telewizji Polsat poznają najpiękniejszą Polkę. W jubileuszowych obradach jury weźmie udział m.in. Miss Polonia i Wicemiss Świata Ewa Wachowicz.

 • Zygmunt Chajzer na wyborach Miss Polski

  Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Ewa Wachowicz: Dobre rady na święta

  ...jaki by on nie był, ja zawsze dam jej wsparcie w życiowych wyborach. A czy kiedyś zamarzy o telewizji czy koronie miss? To nieważne. Chcę, żeby po prostu była szczęśliwa! Czego życzy pani sobie(...)Jakie świąteczne potrawy zaprezentuje nam pani w programie "Ewa gotuje"? Ewa Wachowicz : - Pokażę widzom, jak robić zupę śledziową z ziemniakami, do której sama z początku byłam sceptycznie...

 • Ewa Wachowicz kocha smak życia

  Kończy się 2. edycja "Top Chefa". Praca w niej była łatwiejsza, dzięki doświadczeniu w pierwszej? Ewa Wachowicz : - Ocenianie innych nie jest łatwe. Najważniejszym kryterium jest gotowanie, dlatego(...) Chefa"? - Myślę, że tak, bo widzowie bardzo lubią ten show. Koronę Miss zdobyła pani ładnych parę lat temu. Jak pani to robi, że cały czas wygląda świetnie? - Dbam o siebie (śmiech). Piję pięć...

 • Ewa Wachowicz: Moda na gotowanie

  ...- Moda na gotowanie bardzo mnie cieszy i mam nadzieję, że nie przeminie ponieważ kilka razy dziennie jemy, kilka razy dziennie mamy szanse sprawić sobie i innym przyjemność - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewa Wachowicz, była Miss Polski, pasjonatka kuchni i jurorka polskiej edycji programu "Top Chef". Dowolność wyboru produktów sprawia, że dania klasycznej kuchni polskiej coraz...

Zdjęcia na temat: ewa była miss
Wideo na temat: ewa była miss
 • Ewa Drzyzga zrezygnowała z czerwonego mięsa

  mi o modę, przekonały mnie badania WHO, które mówią o tym, że mięso czerwone jest rakotwórcze i po prostu powinno się z niego zrezygnować – mówi agencji Newseria Ewa Drzyzga. Dziennikarka tłumaczy(...) pozwalają ci dostarczyć białka i to właśnie robię. I kiedy przestajesz jeść, po prostu czujesz się lżejszy, ja bym tak to po swojemu nazwała – mówi Ewa Drzyzga.

 • Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka: Przez ten rok udowodnię, że wygrała słuszna osoba

  Wiem, że dobrze wykorzystam ten rok – deklaruje Ewa Mielnicka. Mimo że koronę najpiękniejszej Polki nosi dopiero od niecałych dwóch tygodni, już podjęła obowiązki związane z tytułem Miss Polski(...) temu mnóstwo możliwości. Dużo życzliwości spotkało mnie podczas konkursu, mam nadzieję, że będę potrafiła ją teraz przekazać dalej - mówi nowa królowa piękności. Nowa Miss Polski przyznaje też, że

 • Ewa Wachowicz: Tytuł Miss nie świadczy jedynie o urodzie

  Ewa Wachowicz, Miss Polonia z 1992 roku i III wicemiss w konkursie Miss Świata, tłumaczy, że ze względu na swoje zwycięstwo wielokrotnie musiała udowadniać, że oprócz urody dysponuje także wiedzą i inteligencją. Uważa, że aby zostać Miss, nie wystarczy jedynie piękno zewnętrzne. Jej zdaniem równie ważna jest także elegancja i wrodzona charyzma.