• Informacje na temat:

  ewa drzyzga dom

Artykuły na temat: ewa drzyzga dom
 • Ewa Drzyzga cenniejsza od Magdy Gessler

  Choć jej program budzi kontrowersje i naraża TVN na kary finansowe, Ewa Drzyzga może spać spokojnie. Dzięki "Rozmowom w toku" zdobyła właśnie tytuł najcenniejszej gwiazdy polskiej telewizji.

 • Ewa Drzyzga: Jak ona to robi?

  Ewa Drzyzga (47 l.) sprawiła, że program zyskał popularność. W ciągu 15 lat gościło w nim 20 tysięcy osób, a Ewie wciąż nie kończą się tematy ciekawych i kontrowersyjnych rozmów. Jak ona to robi(...) w Watykanie. Ewa Drzyzga towarzyszyła im z kamerą. Gdy stanęli przed Janem Pawłem II i ojciec Konrad Hejmo (opiekun pielgrzymów) poprosił ją, by opowiedziała papieżowi historię rodziny, z emocji nie...

 • Ewa Drzyzga: Odzywa się we mnie belferski instynkt

  Twierdzi, że wykonuje pracę, dzięki której frunie. Dlatego w każdym programie Ewa Drzyzga daje z siebie wszystko. Tak będzie i teraz, w premierowym "36,6°C", który rusza w sobotę, 1 kwietnia, na antenie TVN. I to wcale nie jest primaaprilisowy żart!

 • Ewa Drzyzga: Liczą się rozmówcy

  Od kilkunastu lat nieprzerwanie prowadzi "Rozmowy w toku". Ewa Drzyzga podaje receptę na długotrwały sukces w telewizji. Zdradza też, co robiłaby, gdyby jej talk-show nie przypadł widzom do gustu.

 • Ewa Drzyzga: Randka z mężem

  Jej życie zdominowały praca i dzieci. Małżeństwo zeszło na dalszy plan. Lubi, gdy wszystko ma dokładnie przemyślane i zaplanowane. Niestety w życiu nie zawsze da się przewidzieć niespodzianki. Ewa Drzyzga (46 l.) przekonała się o tym już wielokrotnie...

 • Ewa Drzyzga: Najważniejszy jest człowiek

  ...albo zdawkowe pocieszenie. Istotą słuchania jest samo słuchanie, nie komentarze, które zawsze niosą ryzyko oceniania - mówi Ewa Drzyzga. Jednak wielu wielbicieli prowadzącej "Rozmowy w toku" chciałoby(...) słychać"? - mówi Ewa Drzyzga. Weźmy to sobie do serca! EMU Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij...

 • Ewa Drzyzga: 13 lat na wizji

  Od 13 lat uczy Polaków rozmawiać. Dobrze wie, jakie to ważne. Dlatego w jej domu nie ma cichych dni. Przyzwyczaiła domowników do codziennej konwersacji.

 • Drzyzga, Majewski, Wojewódzki: Co nowego?

  Czy Ewa Drzyzga, Kuba Wojewódzki i Szymon Majewski po raz kolejny przyciągną przed telewizory miliony Polaków?

 • Sekrety popularnej prezenterki

  Dziennikarka i prezenterka Ewa Drzyzga, prowadząca w TVN talk-show "Rozmowy w toku", zalicza się od dawna do bardzo zapracowanych kobiet, a jej znajomi mówią, że narzeka na konieczność porannego wstawania. Kiedyś narzekała bardziej, bo musiała wstawać o... 4.30.

 • Oddać własne dziecko innym

  Po ciekawą opowieść czasem warto pojechać na koniec świata. Dlatego Ewa Drzyzga wybiera się w podróż na Haiti, do kraju, który dwa lata temu zniszczyło trzęsienie ziemi. - Niezależnie od miejsca, historie są do siebie podobne, bo bez względu na kolor skóry, wszyscy mamy takie same emocje - mówi dziennikarka.