• Informacje na temat:

  ewa drzyzga nowe odcinki

Artykuły na temat: ewa drzyzga nowe odcinki
 • Ewa Drzyzga: Pożegnanie ze łzami w oczach!

  ..."To nie jest koniec! To jest początek czegoś nowego" – powiedziała Ewa Drzyzga (48 l.) żegnając się niedawno z ekipą "Rozmów w toku". O tym, że program znika z ramówki TVN, poinformowała widzów 7 października. "Ludzie mają sentyment do rzeczy, które dobrze znają, ale też złaknieni są świeżości, czegoś nowego" – stwierdziła i zapowiedziała, że wiosną przyszłego roku wróci na antenę z talk-show...

 • Ewa Drzyzga w żałobie. Trudno jej pogodzić się z tą śmiercią

  Ewa Drzyzga (49 l.) jest mistrzynią od rozmów trudnych i szczerych. Ta umiejętność przydaje jej się nie tylko w pracy, ale i w codziennym życiu. Jak radzi sobie z odejściem bliskiej osoby?

 • Ewa Drzyzga nie chciała być dziennikarką. Marzyła o zupełnie innym zawodzie! Jakim?

  Ewa Drzyzga (47 l.) nigdy się nie załamuje, nie traci nadziei, zawsze stara się szukać pozytywnych rozwiązań. Nauczyła się tego od swoich gości w „Rozmowach w toku”. Co jeszcze dał jej ten program?

 • Drzyzga: Nie wezmę syna do raju dla pedofilów!

  Ewa Drzyzga nie weźmie ze sobą synka w podróż do Kambodży, gdzie będzie kręcić nowe odcinki "Rozmów w toku". Powód? Obawia się o jego bezpieczeństwo!

 • Drzyzga i Wojciechowska: Będzie wojna?

  ...kierunkiem, który obrała jej koleżanka z TVN... Już na prezentacji ramówki TVN-u Ewa zapowiedziała, że jej "Rozmowy w toku" przejdą metamorfozę. Reklamując nowy sezon swojego programu chwaliła się, że(...), patrzcie, obok kogo stoję!" - powiedziała Ewa teatralnym szeptem do kamery. "Ona tam była, a teraz będę tam ja! Jadę do Kambodży!" - oznajmiła patrząc triumfująco na Martynę, która bynajmniej nie...

 • 20 lat TVN: Pamiętacie te programy i seriale?

  Gessler, Martyna Wojciechowska, Kinga Rusin, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Ewa Drzyzga, Małgorzata Rozenek-Majdan, Justyna Pochanke czy Anita Werner. Po 20 latach istnienia niewielka telewizja stała się(...) wyjątkową stację. Od samego początku nasza filozofia opierała się na prostej zasadzie - chcemy widzom zaoferować więcej. Nową jakość realizacji, nowe programy oraz nowe twarze - tłumaczy Edward Miszczak...

 • "Majka" - dziewczyna spod Wawelu

  ...miejscach rozgrywały się przeważnie sceny poważnych rozmów między bohaterami, ale też jedna z sesji naszej serialowej fotografki, której bohaterką była... Ewa Drzyga. Znana dziennikarka mieszkająca w Krakowie, gościnnie wystąpiła w jednym z odcinków serialu. Dodajmy, że udział w "Majce" nie był jej debiutem aktorskim. Drzyzga już wcześniej pojawiła się w "Demonach wojny według Goi", w reżyserii...

 • Ewa Drzyzga: Nie mogę krzyczeć na gości

  Od prawie 15 lat prowadzi "Rozmowy w toku". Przerobiła już chyba każdy możliwy temat. Ewa Drzyzga opowiada, co daje jej ten program i czy nie ma ochoty zająć się czymś nowym?

 • Ewa Drzyzga: Najważniejszy jest człowiek

  Rozpoczyna się 14. rok "Rozmów w toku". Gospodyni znów zaprosi do studia gości, a my z zapartym tchem będziemy ich słuchać i zastanawiać się, na czym polega fenomen Ewy Drzyzgi.

 • 4 nowości w jesienniej ramówce TVN-u

  W jesiennej ramówce TVN-u znalazły się cztery nowości: reality-show "Kto poślubi mojego syna", "Mama kontra mama" i "Żony z Hollywood" oraz dokumentalny serial "Szkoła".