• Informacje na temat:

  ewa farna 2013

Artykuły na temat: ewa farna 2013
 • "Inna" Ewa Farna

  Ewa Farna obchodzi dziesięciolecie swojej pracy twórczej. Z tej okazji wokalista wydała też nową płytę "Inna", na której znalazły się jej największe przeboje w nowych, jazzowych aranżacjach.

 • Ewa Farna jest "Tu"

  ...wszystko kręcić. To będzie INNA Ewa" - zapowiadała 22-letnia wokalistka. Jej nowy wizerunek widać także na zdjęciach zwiastujących album. Dodajmy, że 6 listopada Ewa Farna zagra akustyczne wersje(...)Album (premiera 6 listopada) otrzymał tytuł "Inna" - to nawiązanie do poprzedniego materiału "(W)Inna?" z 2013 roku. Wydawnictwo składać się będzie z dwóch płyt. Na jednej znajdzie się dziewięć...

 • Ewa Farna: "To ja" przedpremierowo

  Jesienią 2013 roku ukaże się nowa płyta Ewy Farnej. Po sukcesie teledysku "Znak" wokalistka uraczyła swoich fanów kolejnym nowym utworem.

 • Ewa Farna śpiewa w zwiastunie do "Wszystko albo nic"

  ..."Wszystko albo nic" to nowa komedia romantyczna, w której występują m.in.: Michał Żebrowski i Paweł Deląg, a partneruje im piękna Tatiana Pauhofová. Piosenkę promującą film napisała popularna wokalistka Ewa Farna. Utwór "Wszystko albo nic" znalazł się na pierwszym miejscu Poplisty, czyli listy przebojów radia RMF FM a teledysk na Youtube przekroczył już milion wyświetleń.

 • Inna Ewa Farna (nowa płyta w listopadzie)

  .... 6 listopada Ewa Farna zagra akustyczne wersje swoich piosenek w warszawskim klubie Palladium.(...)Album otrzymał tytuł "Inna" - to nawiązanie do poprzedniego materiału "(W)Inna?" z 2013 roku. Wydawnictwo składać się będzie z dwóch płyt. Na jednej znajdzie się dziewięć akustycznych, lekko...

 • Ostro o Ewie Farnej: "Bałwanek", "kompletna katastrofa"

  Stylizacja i figura Ewy Farnej podczas festiwalu Sopot TOPtrendy 2013 spotkały się z kpinami starszych koleżanek z rozrywkowej branży.

 • Ewa Farna na planie teledysku "Tu": Potrzebuję kopa

  ..." - podsumowała Farna. Ewa Farna o odbiorze nowego singla:(...)Album otrzymał tytuł "Inna" - to nawiązanie do poprzedniego materiału "(W)Inna?" z 2013 roku. Wydawnictwo składać się będzie z dwóch płyt. Na jednej znajdzie się dziewięć akustycznych, lekko...

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.

 • 2013: Najlepsze cytaty roku!

  Zobacz najciekawsze, najzabawniejsze, najdziwniejsze, a czasem i najgłupsze zdania wypowiedziane przez gwiazdy muzycznego show-biznesu w 2013 roku. W tej dziedzinie wena, jak zwykle, dopisała.