• Informacje na temat:

  ewa farna czerwony dywan

Artykuły na temat: ewa farna czerwony dywan
 • Viva Comet: Tomasz Jacyków z czerwonego dywanu

  ...czwartek, 23 lutego, o godz. 18 w Centrum EXPO XXI w Warszawie nominowane gwiazdy i zaproszeni goście zaprezentują się na czerwonym dywanie jednej z największych imprez muzycznych w Polsce - piątej(...) będą występy polskich i zagranicznych gwiazd sceny muzycznej. Swój show zapowiedzieli: Edyta Górniak, Doda, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Marina, Mrozu, Mezo, Pezet, Kasta, zespoły Video i Afromental...

 • Ewa Farna triumfuje, Doda w latającym spodku

  W czwartek wieczorem (24 lutego) poznaliśmy laureatów tegorocznych nagród Viva Comet. Cztery statuetki zdobyła Ewa Farna, swój rekord w ilości statuetek śrubuje Doda.

 • "Camp Rock" po polsku

  Takiej premiery filmowej dawno w Polsce nie było. Tłumy piszczących nastolatek, czerwony dywan i ściana fotoreporterów. Powód? Polska premiera, kultowego za oceanem, musicalu dla młodzieży "Camp Rock".

 • "Camp Rock" po polsku

  Takiej premiery filmowej dawno w Polsce nie było. Tłumy piszczących nastolatek, czerwony dywan i ściana fotoreporterów. Powód? Polska premiera, kultowego za oceanem, musicalu dla młodzieży "Camp Rock".

 • Viva Comet: Doda w lektyce

  W czwartek (23 lutego) wieczorem Viva Polska po raz piąty przyznała nagrody Viva Comet 2012. Fani muzyki mogli zobaczyć całą galaktykę polskich gwiazd, zarówno na czerwonym dywanie, jak i na scenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Zwycięzcami okazali się Ewa Farna, Video i Wojtek Łuszczykiewicz, Edyta Górniak, Doda, Sylwia Grzeszczak oraz Honorata Skarbek "Honey".

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

 • Viva Comet: Ponad milion głosów

  ...wynik wpłynął uproszczony system głosowania oraz wykorzystanie potencjału mediów społecznościowych w promocji Viva Comet. Na czerwonym dywanie zaprezentują się gwiazdy nominowane do Viva Comet 2011(...) 2011 są: aktorka Edyta Herbuś oraz duet projektantów Paprocki i Brzozowski. Kolejne nazwiska poznamy wkrótce. Przypomnijmy, że najwięcej nominacji do Viva Comet 2011 zdobyli Robert M (6), Ewa Farna...