• Informacje na temat:

  ewa farna i czeski idol

Artykuły na temat: ewa farna i czeski idol
 • Powstanie dokument o Ewie Farnej

  Ewa Farna obchodzi 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wkrótce ukaże się film dokumentalny opowiadający m.in. o początkach jej kariery muzycznej. Gwiazda przygotowuje także duży koncert - jubileusz chce bowiem świętować razem ze swoimi fanami.

 • ​Ewa Farna poprowadzi nowy program w RMF FM

  W sobotę 11 marca o godz. 15 na antenie RMF FM zadebiutuje nowy program "Ewa Farna - To lubię!".

 • Ewa Farna śpiewa w zwiastunie do "Wszystko albo nic"

  ..."Wszystko albo nic" to nowa komedia romantyczna, w której występują m.in.: Michał Żebrowski i Paweł Deląg, a partneruje im piękna Tatiana Pauhofová. Piosenkę promującą film napisała popularna wokalistka Ewa Farna. Utwór "Wszystko albo nic" znalazł się na pierwszym miejscu Poplisty, czyli listy przebojów radia RMF FM a teledysk na Youtube przekroczył już milion wyświetleń.

 • Ewa Farna zastąpi Justynę Steczkowską?

  ..., to jeszcze może pochwalić się sporym doświadczeniem w tego typu programach" - dodaje. Przypomnijmy, że Ewa Farna w trzeciej edycji "Bitwy na głosy" zajęła drugie miejsce. Była też dobrze ocenianą jurorką w czeskiej edycji "Idola". Tabloid podaje, że za udział w "The Voice of Poland" Farna może zarobić ok. 60 tysięcy zł. Wcześniej typowano, że Steczkowską mogą zastąpić m.in. Doda, Edyta Górniak...

 • Ewa Farna w "The Voice of Poland": Propozycja była, jednak...

  ..."Teraz swój cały czas poświęcam płycie, bo to jest dla mnie priorytetem" - tak Ewa Farna skomentowała informacje jednego z tabloidów na temat swojego dołączenia do obsady jury "The Voice of Poland".

 • Poznaliśmy czwartego jurora "X Factor"!

  W czwartej edycji programu "X Factor" w panelu jurorskim zasiądzie Ewa Farna - potwierdzili autorzy show. O zmianach w jury programu informowaliśmy wczoraj jako pierwsi.

 • Czwarta edycja "X Factor" wystartowała!

  W sobotę, 1 marca, wyemitowano pierwszy odcinek czwartej edycji programu "X Factor". W roli jurorki tego show zadebiutowała 20-letnia Ewa Farna.

 • Nastoletnie niewypały

  W USA lansowanie nastoletnich gwiazdek zostało opanowane do perfekcji. 16-letni Justin Bieber (nota bene Kanadyjczyk) sprzedaje miliony płyt, zapełnia 20-tysięczne hale, a każde jego publiczne pokazanie się wywołuje spazmy ekscytacji młodych fanek. W Polsce natomiast przemysł młodocianych idoli kuleje.

 • Sasha Waszą faworytką!

  Your Heart". Tuż za Sashą (17 proc. głosów) znalazła się 15-letnia Ewa Farna, pochodząca z czeskiego Zaolzia, ale mająca polskie korzenie. Wokalistka zdobyła popularność płytą "Sam na sam" z której(...)Na popowej scenie w ostatnim czasie zaroiło się od wykonawców, którzy nie mają jeszcze 20 lat, a już podbijają listy przebojów, stając się idolami nastolatków. W naszej ankiecie postanowiliśmy...

 • Wybierz debiutanta 2007!

  Zjednoczonych osiągnął status Platyny. Do polskich sklepów płyta trafiła w grudniu. Ewa Farna Mieszkająca w Republice Czeskiej 15-letnia piosenkarka rockowa narodowości polskiej. Ewa śpiewa po czesku(...) tytuł "Terroromans", który wyróżniono w większości muzycznych podsumowań 2007 roku w Polsce.. Agnieszka Włodarczyk Aktorka, zwyciężczyni I edycji telewizyjnego programu "Jak oni śpiewają?", który...