• Informacje na temat:

  ewa farna jako jurorka

Artykuły na temat: ewa farna jako jurorka
 • Ewa Farna nową jurorką "Idola"!

  Do Elżbiety Zapendowskiej w jury nowego "Idola" dołączyła Ewa Farna!

 • Powstanie dokument o Ewie Farnej

  Ewa Farna obchodzi 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wkrótce ukaże się film dokumentalny opowiadający m.in. o początkach jej kariery muzycznej. Gwiazda przygotowuje także duży koncert - jubileusz chce bowiem świętować razem ze swoimi fanami.

 • "Idol": Ewa Farna chciała rzucić biustonoszem

  ..."Idol" wrócił na antenę po 12 latach. W skład nowego jury weszli Elżbieta Zapendowska (była jurorką wszystkich poprzednich czterech edycji, potem była w m.in. "Must Be The Music"), Ewa Farna(...) Łukasz Łykowski ("Na zawsze i na wieczność" Wilków). "Robert [Gawliński, lider Wilków] byłby wstrząśnięty" - dodał Janusz Panasewicz. "Byłam na granicy rzucenia biustonoszem" - stwierdziła Ewa Farna...

 • Ewa Farna: Szczęście bez używek

  Ewa Farna - nowa jurorka "X Factor" opowiada o tym, jak trafiła do programu, dlaczego rzuciła studia i czy lubi rockandrollowe życie.

 • "Śpiewajmy razem. All Together Now": Jakich ludzi szuka Ewa Farna?

  Od środy 5 września widzowie Polsatu będą mogli śledzić losy uczestników "Śpiewajmy razem. All Together Now". W roli kapitana jurorów nowego programu zobaczmy Ewę Farną.

 • "Bitwa na głosy": Ewa Farna dobrze się bawi!

  Zielińska oraz Tomasz 'Titus' Pukacki, którego przedstawiono jako... "Mrocznego rycerza "Bitwy na głosy'". W pierwszym odcinku zaprezentowały się zespoły, którymi dowodzą: Ewa Farna, Piotr Rubik, Andrzej(...). Wojciech Jagielski komplementował natomiast wokalistę Mateusza Jakubca. "Urodzony, naturalny talent" - ocenił juror. Na koniec Ewa Farna i sosnowiecka drużyna zaprezentowali tegoroczny przebój "Call Me...

 • Ewa Farna zaskakuje nową fryzurą

  Kobieta zmienną jest - Ewa Farna zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Nową fryzurę pokazała na swoim profilu na Instagramie.

 • Ewa Farna: Bywało, że nie miałam z kim pogadać

  ..."Dorastałam na scenie, w świecie dorosłych, i strasznie wtedy chciałam spotkać kogoś w moim wieku, z kim mogłabym sobie normalnie pogadać. A nie miałam takiej okazji" - powiedziała PAP Life Ewa Farna. Wokalistka na festiwalu w Opolu odebrała SuperJedynkę.

 • Ewa Farna: Zdjęcie w ręczniku robi furorę

  W ostatnim czasie Ewa Farna niemal nieustannie mierzy się z komentarzami na temat swojej wagi - wokalistka nie przejmuje się tym, pokazując zdjęcie w samym ręczniku.

 • Ewa Farna pokazała zdjęcie mamy: Największa fanka

  Zdjęcie zostało podpisane "Dobra mama". Karin Farna ubrana jest w koszulkę z napisem "Kocham Ewę Farną". Ewa Farna dodała też hasztagi takie jak m.in. "#dobrygust" i "#najwiekszafanka". Zdjęcie zebrało prawie 10 tys. polubień. Wcześniej Ewa wrzucała wspólne zdjęcia z mamą z wakacji w Hiszpanii i Izraelu. Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, ale...