• Informacje na temat:

  ewa farna matura

Artykuły na temat: ewa farna matura
 • Ewa Farna: Po koncertach do szkoły!

  Przed młodą piosenkarką Ewą Farną matura. Pochodząca z Zaolzia wokalistka z powodzeniem godzi koncerty i indywidualny tok nauczania. Myśli nawet o studiach prawniczych.

 • Ewa Farna: nerwy przed maturą

  ...4 maja, razem z 380 tys. innych uczniów, egzamin dojrzałości będzie zdawała Ewa Farna.

 • Ewa Farna zdała maturę śpiewająco

  Farna, która powoli dochodzi do siebie po ciężkim wypadku. Przypomnijmy, że we wtorek, 22 maja, nad ranem Ewa Farna zasnęła za kierownicą, wskutek czego prowadzony przez nią samochód zjechał z drogi(...) średniej. Przedstawiciele artystki zadeklarowali na łamach "Faktu", że Farna jest gotowa, by wystąpić podczas zbliżającego się opolskiego festiwalu (1-2 czerwca). Ewa Farna, po tak dobrych wynikach...

 • Ewa Farna miała groźny wypadek

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (22 maja) rano na drodze między Trzyńcem i Wędrynią. Jak podały czeskie media, Ewa Farna uległa wypadkowi. Informację potwierdziła sama wokalistka, która przyznała, że zasnęła za kierownicą.

 • Ewa Farna: Kuba jest dla mnie "warszawskim wujkiem"

  Ewa Farna, jurorka "X Factora", w bardzo młodym wieku osiągnęła spory sukces na rynku muzycznym. - Niestety, coś za coś - mówi i dodaje, że wciąż brakuje jej czasu dla rodziny i przyjaciół. Zdradza też, dlaczego nie chodzi na randki.

 • Z natury domatorka

  Przed nami finał trzeciej edycji "Bitwy na głosy", w którym zmierzą się Andrzej Piaseczny i Ewa Farna. Ta ostatnia to w domu "cicha woda", która na scenie brzegi rwie?

 • Wojtek Łuszczykiewicz z Video ostatnim jurorem "Idola"

  Wcześniej informowaliśmy, że w jury zasiądą Elżbieta Zapendowska (oceniała uczestników wszystkich czterech edycji "Idola"), Ewa Farna (wcześniej była jurorką w czesko-słowackim "Super Star" i polskim "X Factor", a także trenerką w "Bitwie na głosy") oraz Janusz Panasewicz (był trenerem w "Bitwie na głosy"). Prowadzącym najnowszą edycję talent show będzie Maciej Rock . Wojtek...

 • Jurorzy "Idola" wspominają studniówkę

  Elżbieta Zapendowska przed studniówką była relegowana ze szkoły, Wojtek Łuszczykiewicz spędził ten wyjątkowy wieczór w USA na promie zamienionym w kasyno, Janusz Panasewicz na zdjęciu jest tak elegancki, że zupełnie nie można w nim rozpoznać rockandrollowego idola, a Ewa Farna… nie miała studniówki w ogóle.

 • "Idol": Adam Kalinowski poza programem

  Łuszczykiewicz. "Pierwszy raz miałem tutaj włoski" - powiedział Janusz Panasewicz, pokazując na swoje ręce. "Dałeś dobry wykon, nie ma do czego się przyczepić" - dodała Ewa Farna . Nieco wystylizowany na(...) niesamowity progres w programie i to bardzo cenię, choć w wysokich tonach się wywaliłaś" - oceniła Ewa Farna. Tym razem wszyscy finaliści razem wystąpili na koniec ("Can't Take My Eyes Off You...

Zdjęcia na temat: ewa farna matura