• Informacje na temat:

  ewa farna na studia

Artykuły na temat: ewa farna na studia
 • Ewa Farna zaskakuje nową fryzurą

  Kobieta zmienną jest - Ewa Farna zaskoczyła swoich fanów metamorfozą. Nową fryzurę pokazała na swoim profilu na Instagramie.

 • Ewa Farna: Zdjęcie w ręczniku robi furorę

  W ostatnim czasie Ewa Farna niemal nieustannie mierzy się z komentarzami na temat swojej wagi - wokalistka nie przejmuje się tym, pokazując zdjęcie w samym ręczniku.

 • Ewa Farna pokazała zdjęcie mamy: Największa fanka

  Zdjęcie zostało podpisane "Dobra mama". Karin Farna ubrana jest w koszulkę z napisem "Kocham Ewę Farną". Ewa Farna dodała też hasztagi takie jak m.in. "#dobrygust" i "#najwiekszafanka". Zdjęcie zebrało prawie 10 tys. polubień. Wcześniej Ewa wrzucała wspólne zdjęcia z mamą z wakacji w Hiszpanii i Izraelu. Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, ale...

 • Cała prawda o studiach Ewy Farnej?

  Dlaczego Ewa Farna zrezygnowała ze studiowania prawa? Czy koleżanka piosenkarki z roku ujawnia rzeczywisty powód decyzji 20-letniej gwiazdy?

 • Ewa Farna: Szczęście bez używek

  Ewa Farna - nowa jurorka "X Factor" opowiada o tym, jak trafiła do programu, dlaczego rzuciła studia i czy lubi rockandrollowe życie.

 • Ewa Farna kończy 25 lat. Zobacz, jak zmieniała się wokalistka (ZDJĘCIA)

  ...12 sierpnia Ewa Farna, jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, ale i w sąsiednich Czechach, kończy 25 lat. Zobaczcie, jak w ciągu całej swojej kariery zmieniała się gwiazda.

 • Ewa Farna straciła prawo jazdy

  ..., wokalistka rzuciła się wir zajęć. Jesienią rozpocznie studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, wystąpi w programie "Bitwa na głosy" i wciąż będzie koncertować. Czytaj także: Ewa Farna(...)Przypomnijmy - we wtorek, 22 maja, Ewa Farna uległa groźnemu wypadkowi, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. Początkowo wokalistka wypierała się jazdy po pijanemu, jednak później przyznała, że...

 • Ewa Farna odlatuje. Gdzie?

  ...!!! W Nowym Jorku dwa koncerty oraz mitingi ustalające termin trasy koncertowej w USA" - ujawniła na swoim profilu w serwisie Facebook. Podekscytowana perspektywą wyjazdu do Ameryki Ewa Farna jednocześnie(...)" - napisała. "Co prawda tylko pięć dni, ale wreszcie zobaczę Amerykę" - cieszy się wokalistka. Jak ujawniła, po powrocie zza oceanu wchodzi do studia nagraniowego, gdzie rejestrować będzie piosenki na nowy...

 • Ewa Farna: Na razie nie rzuciłam studiów

  Plotkarskie media obiegła informacja o tym, że Ewa Farna rzuciła studia prawnicze. Wokalistka w "Dzień Dobry TVN" wyjaśniła, jak naprawdę wygląda ta sytuacja.

 • Ewa Farna: Po koncertach do szkoły!

  Przed młodą piosenkarką Ewą Farną matura. Pochodząca z Zaolzia wokalistka z powodzeniem godzi koncerty i indywidualny tok nauczania. Myśli nawet o studiach prawniczych.

Wideo na temat: ewa farna na studia
 • Ewa Farna dementuje: Nie rzuciłam studiów

  Ewa Farna (20 l.) zdementowała plotkę, iż rzuciła studia na wydziale prawa. "Nadal jestem studentką. Staram się ubiegać o indywidualny tok nauki" - powiedziała w "Dzień dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)