• Informacje na temat:

  ewa farna o polsce

Artykuły na temat: ewa farna o polsce
 • Powstanie dokument o Ewie Farnej

  Ewa Farna obchodzi 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wkrótce ukaże się film dokumentalny opowiadający m.in. o początkach jej kariery muzycznej. Gwiazda przygotowuje także duży koncert - jubileusz chce bowiem świętować razem ze swoimi fanami.

 • Ewa Farna uczciła 10-lecie pracy w Polsce

  W sobotę, 30 września, Ewa Farna dała koncert z okazji jubileuszu dziesięciu lat obecności na polskiej scenie muzycznej. Zobaczcie, jak wokalistka zmieniła się przez ostatnią dekadę.

 • Ewa Farna nową jurorką "Idola"!

  Do Elżbiety Zapendowskiej w jury nowego "Idola" dołączyła Ewa Farna!

 • KaeN i Ewa Farna w duecie ("Echo")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu "Echo", który nagrali razem raper KaeN i Ewa Farna.

 • Ewa Farna błyszczy dekoltem na ramówce Polsatu (ZDJĘCIA)

  Na jesiennej ramówce Polsatu pokazała się m.in. Ewa Farna, która będzie kapitanem jurorów w nowym muzycznym show "Śpiewajmy razem. All Together Now".

 • Ewa Farna: Mogę umierać! Słuchają jej Lewandowscy

  Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się krótki filmik, w którym w aucie trenerka wraz z mężem Robertem Lewandowskim słuchają piosenki "Echo", którą nagrali razem raper KaeN i Ewa Farna.

 • Ewa Farna kończy 25 lat. Zobacz, jak zmieniała się wokalistka (ZDJĘCIA)

  ...12 sierpnia Ewa Farna, jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, ale i w sąsiednich Czechach, kończy 25 lat. Zobaczcie, jak w ciągu całej swojej kariery zmieniała się gwiazda.

 • Przebój Roku RMF 2016: Ania Dąbrowska kontra Ewa Farna

  ...oblicze. Dąbrowska chciała odnaleźć się w nieco innym klimacie, dlatego też postanowiła do współpracy nad "Dla naiwnych marzycieli" zaprosić producenta związanego ze sceną rapową, Czarnego HIFI. Ewa Farna natomiast postanowiła również odnaleźć się w innych brzmieniach, wydając płytę jazzowo-akustyczną. "Osobiście jestem zachwycona tym projektem, myślę, że może to być niemałe zaskoczenie dla ludzi...

 • Ewa Farna zdała maturę śpiewająco

  ..."Fajnie :) U nas stopnie są odwrotnie jak w Polsce. 1 jest najlepsza. Ja zdałam WOS na 2, polski 1, czeski 1, angielski 1. Czyli nad moje oczekiwanie, z odznaczeniem :)" - napisała na Facebooku Ewa Farna, która powoli dochodzi do siebie po ciężkim wypadku. Przypomnijmy, że we wtorek, 22 maja, nad ranem Ewa Farna zasnęła za kierownicą, wskutek czego prowadzony przez nią samochód zjechał z drogi...

 • Czyja jest Ewa Farna?

  Ewa Farna na co dzień mieszka w Czechach, mówi po czesku, ale uważa się za Polkę - ma bowiem polskich rodziców.

Zdjęcia na temat: ewa farna o polsce
Wideo na temat: ewa farna o polsce
 • Ewa Farna opowiedziała o dziwnym wywiadzie. Dziennikarz podarował jej żyletki

  Ewa Farna (23 l.) swoje życie prywatne i zawodowe dzieli od zawsze między Polskę i Czechy. Czy życie tu i tam czymś się różni? Czy polscy dziennikarze i paparazzi są inni od czeskich? W zeszłym roku wokalistka hucznie obchodziła swoje dziesięciolecie na czeskiej scenie muzycznej. A jak planuje świętować to w Polsce? Czy życie w świetle jupiterów ją zmieniło? - Jeżeli się zachowujemy fajnie