• Informacje na temat:

  ewa farna piosenki 2011

Artykuły na temat: ewa farna piosenki 2011
 • Przebój Roku RMF 2016: Ania Dąbrowska kontra Ewa Farna

  ....  Sprawdź tekst piosenki "W głowie" w serwisie Teksciory.pl! Sprawdź tekst piosenki "Na ostrzu" w serwisie Teksciory.pl! Oba single promowały wydawnictwa wokalistek, które miały pokazać ich nowe oblicze. Dąbrowska chciała odnaleźć się w nieco innym klimacie, dlatego też postanowiła do współpracy nad "Dla naiwnych marzycieli" zaprosić producenta związanego ze sceną rapową, Czarnego HIFI. Ewa...

 • Ewa Farna: Casting w Sosnowcu

  Pochodząca z Trzyńca na Zaolziu Ewa Farna w "Bitwie na głosy" poprowadzi wokalną drużynę z Sosnowca.

 • Ewa Farna pokonała Dodę i Brodkę!

  MTV ogłosiło we wtorek (18 października), że Ewa Farna otrzymała najwięcej głosów i zwyciężyła w kategorii najlepszy polski wykonawca w związku z galą MTV Europe Music Awards 2011, tym samym pokonując Afromental, Brodkę, Dodę i Myslovitz.

 • Polsat SuperHit Festiwal 2017: Jubileusze Ewy Farnej i T. Love

  Polsat SuperHit Festiwal w tym roku odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej w dniach 26-28 maja. Podczas imprezy swoje jubileusze świętować będą Ewa Farna oraz zespół T. Love. Ponadto na widzów czekają wieczory z "Koncertem Platynowym" oraz "Radiowym Przebojem Roku".

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

 • Polsat SuperHit Festiwal 2017: 10-lecie Ewy Farnej i radiowe przeboje roku

  ...pierwszym sukcesie przyszły kolejne. Albumy "EWAkuacja", "(W)inna?", grad nagród, w tym ta najważniejsza dla Najlepszego Polskiego Artysty 2011 MTV Europe Music Awards.(...).  Jubileusz Ewy Farnej odbył się pod hasłem "Od 10 lat nie jest CICHO". To nawiązanie do tytułu jednego z największych przebojów wokalistki - "Cicho". Ewa ma dziś w swoim dorobku artystycznym dziewięć...

 • Opole 2011: Kto zgruzuje budę?

  Poznaliśmy wykonawców, którzy wystąpią podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2011. Wiadomo już, kto zmierzy się w ostatnim etapie konkursu SuperJedynek. Największym zaskoczeniem jest obecność metalowej grupy Acid Drinkers.

 • Opole 2011: Nominacje do Superjedynek

  Pank - "Dziewczyny z byle kim nie tańczą" Patrycja Markowska - "Ostatni" Andrzej Piaseczny - "Śniadanie do łóżka" Anna Wyszkoni - "Wiem, że jesteś tam" Super płyta: Ewa Farna - "EWAkuacja(...)Tegoroczny - 48. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej odbędzie się od 10 do 12 czerwca. Pierwsze dwa dni organizuje TVP, za trzeci dzień imprezy ma odpowiadać miasto Opole. Na stronach TVP pojawili się...

 • Będzie gorąco! Gaga czy Katy Perry? Brodka czy Farna?

  Aż sześć nominacji do MTV Europe Music Awards 2011 otrzymała amerykańska gwiazda pop Lady Gaga. Dowiedz się, którzy polscy artyści ubiegają się o prestiżową nagrodę!

 • MTV EMA 2011: Kto jeszcze wystąpi?

  MTV ogłosiło kolejnych wykonawców, którzy wystąpią w Belfaście podczas gali MTV Europe Music Awards 2011. Na scenie zobaczymy jeden z najpopularniejszych na świecie zespołów - Coldplay oraz wokalistkę Jessie J i amerykański duet LMFAO.