• Informacje na temat:

  ewa farna płyta

Artykuły na temat: ewa farna płyta
 • Inna Ewa Farna (nowa płyta w listopadzie)

  Planowana pierwotnie na wiosnę akustyczno-jazzowa płyta Ewy Farnej ostatecznie ukaże się 6 listopada.

 • Ewa Farna wyda płytę jazzową!

  Ewa Farna przyznaje, że przygotowania do koncertów idą pełną parą, bo trasa akustyczno-jazzowa jest dla niej i dla zespołu dużym wyzwaniem. Choć próby pochłaniają dużo czasu, to artystka zdradza, że w międzyczasie pracuje również nad nową płytą - tym razem niekomercyjną, utrzymaną w stylistyce jazzowej. Premiera krążka zaplanowana jest na 31 marca.

 • Ewa Farna jest "Tu"

  ...ponad 70 tysięcy odtworzeń. Niektórzy fani uważają, że z piosenką "Tu" Ewa powinna pojechać na Eurowizję. "Płyta 'INNA' będzie miała niecodzienną atmosferę, będzie klimatycznie, bardzo muzycznie(...) wszystko kręcić. To będzie INNA Ewa" - zapowiadała 22-letnia wokalistka. Jej nowy wizerunek widać także na zdjęciach zwiastujących album. Dodajmy, że 6 listopada Ewa Farna zagra akustyczne wersje...

 • Ewa Farna wściekła się na dziennikarza. "Ręce opadają"

  ...​Ewa Farna w programie RMF FM "To lubię" przyznała, że "opadły jej ręce", kiedy przeczytała treść jednego z artykułów na swój temat. Piosenkarka wściekła się na dziennikarza i powiedziała: "Autor artykułu ma trochę szczęścia, że w radiu nie widać, że podnosi się mój środkowy palec". Co ją tak oburzyło?

 • Ewa Farna: Najpierw Polska (nowa płyta "(W)inna?")

  Najnowsza płyta jest dla mnie wyjątkowo ważna - tak o właśnie wydanym albumie "(W)inna?" mówi Ewa Farna.

 • Ewa Farna: "To ja" przedpremierowo

  Jesienią 2013 roku ukaże się nowa płyta Ewy Farnej. Po sukcesie teledysku "Znak" wokalistka uraczyła swoich fanów kolejnym nowym utworem.

 • Ewa Farna śpiewa w zwiastunie do "Wszystko albo nic"

  ..."Wszystko albo nic" to nowa komedia romantyczna, w której występują m.in.: Michał Żebrowski i Paweł Deląg, a partneruje im piękna Tatiana Pauhofová. Piosenkę promującą film napisała popularna wokalistka Ewa Farna. Utwór "Wszystko albo nic" znalazł się na pierwszym miejscu Poplisty, czyli listy przebojów radia RMF FM a teledysk na Youtube przekroczył już milion wyświetleń.

 • Ewa Farna mówi "Cicho"!

  ...9 marca ukaże się druga polskojęzyczna płyta Ewy Farnej zatytułowana "Cicho". Wydawnictwo zapowiada tytułowy singel, do którego teledysk możecie zobaczyć tylko w INTERIA.PL!

 • Z kim sypia Ewa Farna?

  ...- Jeśli ktoś chce wiedzieć, z kim sypiam, to odpowiadam: albo z rodzicami, albo z misiem pluszowym - mówi Ewa Farna w rozmowie z INTERIA.PL. Młoda wokalistka zżyma się na tabloidy i paparazzi, którzy chcą "dobrać się" do jej życia prywatnego.

 • Ewa Farna na planie teledysku "Tu": Potrzebuję kopa

  Szóstego listopada do sprzedaży trafi akustyczno-jazzowa płyta Ewy Farnej "Inna". O nowej płycie wokalistka na planie teledysku do utworu "Tu".

Wideo na temat: ewa farna płyta
 • Ewa Farna o Kościele: Bagno i patologiczne sytuacje!

  Ewa Farna intensywnie promuje swoją nową płytę. Nic dziwnego, że nie przepuści żadnej okazji, aby nieco się podlansować. Ostatnio skorzystała z zaproszenia Łukasza Jakóbiaka do jego internetowego show. W pewnym momencie rozmowa zeszła na tematy związane z obecną sytuacją w polskim Kościele. Farna nie ma najlepszego zdania o tej instytucji, choć jak zapewnia na początku, jest wierząca! "Stało się