• Informacje na temat:

  ewa farna sopot 2013

Artykuły na temat: ewa farna sopot 2013
 • Ewa Farna śpiewa w zwiastunie do "Wszystko albo nic"

  ..."Wszystko albo nic" to nowa komedia romantyczna, w której występują m.in.: Michał Żebrowski i Paweł Deląg, a partneruje im piękna Tatiana Pauhofová. Piosenkę promującą film napisała popularna wokalistka Ewa Farna. Utwór "Wszystko albo nic" znalazł się na pierwszym miejscu Poplisty, czyli listy przebojów radia RMF FM a teledysk na Youtube przekroczył już milion wyświetleń.

 • Ostro o Ewie Farnej: "Bałwanek", "kompletna katastrofa"

  Stylizacja i figura Ewy Farnej podczas festiwalu Sopot TOPtrendy 2013 spotkały się z kpinami starszych koleżanek z rozrywkowej branży.

 • 2013: Najlepsze cytaty roku!

  Zobacz najciekawsze, najzabawniejsze, najdziwniejsze, a czasem i najgłupsze zdania wypowiedziane przez gwiazdy muzycznego show-biznesu w 2013 roku. W tej dziedzinie wena, jak zwykle, dopisała.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Beata Kozidrak i Bajm, Mandaryna i inni

  ...się zdjęcia pierwszych uczestników koncertu. Są to Maryla Rodowicz , Justyna Steczkowska , Sylwia Grzeszczak , Ewa Farna , Grzegorz Hyży , Sarsa , Cleo , Ewelina Lisowska , Margaret, Gromee(...) w rozmowie z Interią. W sumie Mandaryna w trakcie swojej kariery wydała trzy albumy, ostatni z nich - "AOX" - w 2009 roku. Na początku 2013 r. wypuściła jeszcze teledysk do singla "Bring...

 • Polsat świętuje 25. urodziny

  Polsat jako pierwsza w historii polskiej telewizji stacja komercyjna pokazał wszystkie mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej z Korei i Japonii. Od 2003 roku - pierwszej edycji Sopot TOPtrendy(...) plenerowy koncert gwiazd, który od 2007 roku znamy hasłem "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Wiosną 2007 roku wystartował muzyczny show "jak Oni śpiewają", w którym przez 6 edycji zobaczyliśmy m.in. takie...