• Informacje na temat:

  ewa gawryluk z córką

Artykuły na temat: ewa gawryluk z córką
 • Córka Ewy Gawryluk chce pójść w ślady mamy...

  Ewa Gawryluk, którą w najbliższą sobotę, 31 maja, zobaczymy w 12. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" jako Małgorzatę Wrzesińską - właścicielkę kliniki urody, zawsze z wielką dumą mówi o swojej córce. Niedawno 14-letnia Marysia zwierzyła się mamie, że chciałaby zostać aktorką.

 • Ewa Gawryluk: Dopisuje mi szczęście

  ..."Ewka - Niagara seksu" - tak mówił o niej Edward Dziewoński. Dziś ma 50 lat i zachwyca widzów nie tylko urodą, ale także talentem. Ewa Gawryluk opowiada o dzieciństwie, początkach kariery, fascynacjach i ludziach, którzy wiele dla niej znaczą.

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  ...14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Ewa Gawryluk: Naiwność ma swoją cenę

  W jej życiu co rusz zdarza się zawód miłosny lub inna historia, która każe zaczynać wszystko od nowa - mówi o swojej bohaterce Ewa Gawryluk. Cieszy się, że jej samej udało się zaznać więcej stabilizacji i bezpieczeństwa.

 • Ewa Gawryluk: Rodzina jest najważniejsza

  Ewa Hoffer znajdzie miłość? Ewa Gawryluk : - Dzięki temu, że w wątkach głównych bohaterów ciągle dzieje się coś nowego, serial cieszy się tak dużą popularnością wśród widzów. Dlatego za jakiś czas w życiu Ewy w dość nieoczekiwanych okolicznościach pojawi się ktoś nowy. Igor zaczyna toczyć batalię z rodzicami Magdy o Julkę. Co na to Ewa? - Jak każda kochająca matka postara się mocno wspierać...

 • Ewa Gawryluk i Krzysztof Kowalewski: Zbyt krótkie serialowe małżeństwo

  ..., wykładowcy Cambridge Dżefreja, wcielił się 66-letni wówczas Krzysztof Kowalewski. Żonę Leszka, Vanessę, zagrała Ewa Gawryluk. Niezapomniane role drugoplanowe stworzyli: Wojciech Klata i Maciej(...) narodzinach wzięli ślub. Oni, podobnie jak Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, często spotykają się na planie filmowym. Grali razem m.in. w "Daleko od noszy", a także w "Królu przedmieścia". Wolny...

 • "Na Wspólnej": Problemy Ewy

  Jej bohaterkę z "Na Wspólnej" czeka teraz wiele trudnych chwil... W prywatnym życiu Ewa Gawryluk jest natomiast dużo szczęśliwsza od swojej postaci.

 • "Podatek od miłości": Nowa komedia romantyczna

  Trwają zdjęcia do nowej produkcji kinowej TVN - "Podatek od miłości". W rolach głównych plejada gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok.

 • Kłopoty z mężczyznami

  ..."Tele Tydzień": Znowu pokomplikowały się sprawy sercowe Ewy Hoffer, pani bohaterki z serialu "Na Wspólnej". Trzeba przyznać, że ma z mężczyznami "pod górkę"... Ewa Gawryluk : - Tak już została wymyślona ta postać. Mało kto pamięta, że nasz serial powstał na formacie angielskim, który krążył po Europie pod różnymi tytułami. I od początku poznaliśmy Ewę jako kobietę po przejściach, rozwódkę...

 • "Podatek od miłości": Damięcki i Domańska na plakatach

  W filmie, obok Damięckiego i Domańskiej, wystąpią także: Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok. Film zapowiada również piosenka "Podatek od miłości" w wykonaniu Kayah i Grzegorza Hyżego. Utwór gwiazdorskiego duetu i teledysk do piosenki już odniósł...

Zdjęcia na temat: ewa gawryluk z córką