• Informacje na temat:

  ewa jackowska żona marka

Artykuły na temat: ewa jackowska żona marka
 • Marek Jackowski: Muzyka zostaje (piąta rocznica śmierci)

  ...dnia, kiedy nie myślałabym o Marku" - mówiła Kora w rozmowie z RMF FM. Marek Jackowski został pochowany we Włoszech, ale żona Ewa wraz z córkami uznały, że sprowadzą jego prochy do Polski. Drugi pogrzeb(...) Jackowski na swoim profilu na Facebooku kilka godzin przed śmiercią. Trzy dni przed śmiercią muzyk ukończył nagrania swojej ostatniej solowej płyty, na której zaśpiewał w duetach m.in. z Anną...

 • Przyjaciele ku pamięci Marka Jackowskiego

  Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Janusz "Yanina" Iwański, Marek Raduli, Muniek Staszczyk - to artyści, którzy wystąpią podczas specjalnych koncertów poświęconych pamięci Marka Jackowskiego.

 • Pogrzeb Marka Jackowskiego: Powrót do domu

  ...14 sierpnia w samo południe w Zakopanem odbyły się uroczystości pogrzebowe Marka Jackowskiego. Lider grupy Maanam zmarł 18 maja 2013 r. we Włoszech.

 • Marek Jackowski nie żyje

  ...1976 r. do zespołu dołączyła żona Marka Jackowskiego - wokalistka Kora. Po zastąpieniu Kurtisa Johnem Porterem nastąpiła zmiana nazwy na Maanam Elektryczny Prysznic (nawiązanie do nowego, rockowego(...)Informację o śmierci Marka Jackowskiego podał internetowy serwis "Rzeczpospolitej". "Drodzy przyjaciele i korespondenci! Jeżeli nie odpisuję to znaczy, że pracuje w studio. Zaległości nadrobię...

 • Kto odziedziczy spadek po Marku Jackowskim?

  Jak możemy przeczytać w tabloidzie, sprawa dziedziczenia tantiem po zmarłym w wieku 66 lat muzyku może być skomplikowana. Dlaczego? Sytuacja rodzinna Marka Jackowskiego jest złożona. Przez 13 lat(...) biologicznego ojca Kamila Sipowicza. Nie odziedziczy zatem praw autorskich po Marku Jackowskim. Prawo do dziedziczenia po zmarłym muzyku ma również jego ostatnia żona Ewa.