• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk ciało

Artykuły na temat: ewa kasprzyk ciało
 • Ewa Kasprzyk: Coś ekstremalnego

  Ewa Kasprzyk, sprowokowana przez pułkownika lotnictwa, który wątpił w odwagę aktorki, zdecydowała się na skok ze spadochronem. Podczas lotu artystka najbardziej martwiła się o...fryzurę.

 • "Polityka": Ewa Kasprzyk jako Beata Szydło

  ..."Poznajecie tę panią?" - tak najnowsze wideo, promujące film "Polityka", zatytułował Patryk Vega. Na filmiku można zobaczyć ucharakteryzowaną na Beatę Szydło Ewę Kasprzyk.

 • Ewa Kasprzyk o urodzie i nie tylko

  Ewę Kasprzyk, znaną z seriali "Prosto w serce" , "Na dobre i na złe" oraz "Złotopolscy" , konserwuje sport i pozytywne nastawienie do życia. Aktorka ujawniła niedawno sekrety swej urody, wyznała, dlaczego nudzi się w SPA i co myśli o przemijaniu.

 • Ewa Kasprzyk o poprawianiu urody

  Jak grać z twarzą bez mimiki? - pyta Ewa Kasprzyk. Aktorka, która zdecydowała się wyznać, co myśli na temat poprawiania urody, przyznaje, że w zawodzie aktora wygląd jest bardzo ważny, jednak należy znać granicę...

 • Ewa Kasprzyk: Czasem trzeba pokazać majtki

  Ewa Kasprzyk, to z pewnością najbardziej doświadczona i najjaśniej święcąca gwiazda tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jest pewną siebie kobietą, która nie boi się śmiałych, często kontrowersyjnych wypowiedzi, ale widać nie traci, a wręcz zyskuje nimi sympatię widzów.

 • Ewa Kasprzyk dubbinguje i boksuje

  W filmowej wersji przygód Pszczółki Mai usłyszymy m.in. głos Ewy Kasprzyk. Dla aktorki nagrywanie dubbingu było wyzwaniem. "Podkładając głos, musiałam się bardzo skupiać" - przyznaje gwiazda. Przed premierą animacji artystka zadba o dobrą formę, zgłębiając tajniki tajskiego boksu.

 • Prześwitująca bluzka Ewy Kasprzyk

  Jeżeli mam ochotę założyć prześwitującą bluzkę, to to robię - mówi Ewa Kasprzyk. Aktorka nie przejmuje się krytycznymi opiniami o koronkowej, odsłaniającej stanik sukience, jaką miała na sobie w jednym z programów telewizyjnych. Twierdzi, że na świecie kobiety w jej wieku bez skrępowania ubierają się barwnie, w Polsce natomiast nie ma przyzwolenie na oryginalność i swobodę.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Przyglądałam się pani w "Tańcu z gwiazdami". Skąd ma pani tyle pary? Ewa Kasprzyk: - Mam kondycję, bo albo biegam, albo ćwiczę tajski boks, albo pływam. Jestem typem sportowca. Przy mnie wysiadały(...)" Majakowskiego. Tak wspaniale, że i mnie się zachciało siedzieć w poezji, wchodzić w głąb duszy i w ten sposób wyrażać siebie. To było ważne, bo byłam bardzo nieśmiała. Moja mama w ogóle mnie nie widziała...

 • Traktuję ciało jak rekwizyt

  ...przeciwwskazań. Nie mam z tym problemów, moje ciało traktuję jak rekwizyt. Jestem aktorką, taki zawód. Czy szukałaś przed rozpoczęciem zdjęć inspiracji w pierwszej wersji "Och, Karola"? - Pierwszy(...) ciekawego, a kierowca nie miał dużego wyboru. Zaproponowałam, żebyśmy włączyli "Och, Karola". Ewa Ziętek opowiadała mi historie i legendy o tym filmie. Rok później zadzwonił do mnie Piotrek Wereśniak...

 • Grażyna Błęcka-Kolska o filmie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3": Ludzie wciąż widzą we mnie Kasię

  ...serii, czyli Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Rogalski, Wiktor Zborowski. W pozostałych rolach:  Katarzyna Skrzynecka, Paweł Nowisz, Małgorzata(...) doświadczenia, móc patrzeć na siebie sprzed trzydziestu lat. Zdumiewa mnie, że przez tyle lat wracam we wspomnieniach widzów. To niebywałe, że ludzie wciąż widzą we mnie Kasię Solską. Chętnie wracam do tej...

Dyskusje na temat: ewa kasprzyk ciało