• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk dzieci

Artykuły na temat: ewa kasprzyk dzieci
 • Ewa Kasprzyk: Perfekcyjna mamuśka

  Do czego może się posunąć matka, która chce zrealizować swój plan względem dziecka? Odpowiedź na to pytanie zna Ewa Kasprzyk.

 • Ewa Kasprzyk dubbinguje i boksuje

  W filmowej wersji przygód Pszczółki Mai usłyszymy m.in. głos Ewy Kasprzyk. Dla aktorki nagrywanie dubbingu było wyzwaniem. "Podkładając głos, musiałam się bardzo skupiać" - przyznaje gwiazda. Przed premierą animacji artystka zadba o dobrą formę, zgłębiając tajniki tajskiego boksu.

 • "Seks bez tajemnic": Ewa Kasprzyk obala mity

  Co aktorka i ambasadorka kampanii promującej postawy prozdrowotne u osób po 50. roku życia sądzi o sferze seksualnej osób starszych? Ewa Kasprzyk opowiedziała o tym w rozmowie z Martą Szulawiak-Turską w drugim odcinku programu "Seks bez tajemnic".

 • Ewa Kasprzyk: Palnąć głupotę

  Ewa Kasprzyk na nudę nie narzeka. Niedawno dołączyła do obsady "M jak miłość" i szykuje się do pracy na planie trzeciej części filmu "Kogel-mogel"!

 • Ewa Kasprzyk: Stawiam na siebie

  ...objawi. Zawsze mówię, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy niż miniony, a więc musi taki być! Rozmawiała Paulina Masłowska Ewa Kasprzyk urodziła się 1 stycznia 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim...

 • Ewa Kasprzyk ekspertką od seksu

  W obsadzie komedii "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3", nowej odsłonie kultowej komedii, obok Ewy Kasprzyk zagrała jej pupilka, Shakira. Postać kreowana przez aktorkę, Barbara Wolańska, została słynną ekspertką od seksu.

 • Ewa Kasprzyk: Przeszła operację

  Pod koniec 2015 roku, po powrocie z wakacji, Ewa Kasprzyk dowiedziała się, że pod mięśniem nogi ma spory guz. - Nigdy nie podejrzewałam, że mogę coś takiego mieć, tańcząc w "Tańcu z Gwiazdami(...). Krytykom odpowiedziała: "Jeśli komuś to przeszkadza, niech wyłączy telewizor". Aktorka poprowadzi niedługo program o tytułowych mamuśkach, które zrobią wszystko, by pomóc swoim dzieciom. Sama też jest...

 • ​Ewa Kasprzyk: Matka z charakterem

  Ewa Kasprzyk uważa, że choć charakter ma podobny do córki, jako matka powinna być bardziej surowa. "Nawet moja suczka Shakira też jest z charakterem. To się udziela" - mówi aktorka, która od 18 maja poprowadzi program "Mamuśki z piekła rodem".

 • Ewa Kasprzyk: Lubię adrenalinę!

  Oprócz swojego zawodu uwielbia też sporty ekstremalne. Skok ze spadochronem czy wspinaczka to wyzwanie w sam raz dla niej. Dla miłośników jej talentu mamy dobrą wiadomość - Ewa Kasprzyk wciąż będzie zarządzała szpitalem w Leśnej Górze!

 • Ewa Kasprzyk: Znów gram wyrodną matkę

  Spędziła pani urlop w pięknym miejscu. Ewa Kasprzyk: - Byłam w Indiach, gdzie m.in. pływałam barką po rzece. Było bardzo ciepło i spokojnie. Relaksowałam się po dwudniowym pobycie w Bombaju, gdzie spełniłam jedno z marzeń i spędziłam noc w ekskluzywnym hotelu Taj Mahal. A teraz czeka panią dużo pracy. Choćby na planie "M jak miłość". - Moja bohaterka, Weronika, wbije się jak klin...

Wideo na temat: ewa kasprzyk dzieci
 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych(...)Czy Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ponownie zostanie żoną Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Niepłodność, zerwanie i zwolnienie z pracy - jak Zuza (Anita Sokołowska) rozwiąże swoje problemy? Czy

Dyskusje na temat: ewa kasprzyk dzieci