• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk klub cmentarny

Artykuły na temat: ewa kasprzyk klub cmentarny
 • Gwiazdy na premierze farsy... cmentarnej!

  Ewa Kasprzyk, czyli Katarzyna, matka Jerzego z "Ja to mam szczęście!", gra główną rolę w nowym przedstawieniu warszawskiego Teatru Kwadrat. Premiera "Klubu cmentarnego" z jej udziałem odbyła się w piątek i przyciągnęła do teatru wiele znanych z seriali gwiazd!

 • Zaborcza mamuśka

  ...cmentarny' to refleksyjna komedia. Tytułowy klub tworzymy z Ewą Kasprzyk i Ewą Wencel. Ten spektakl to świetne doświadczenie. Teatr to jedno, telewizja - drugie. Niedługo widzowie zobaczą panią(...)"Tele Tydzień": Myślałem, że nie uda nam się umówić na wywiad... Ewa Ziętek : - Tak to wygląda od kilku miesięcy. Wstaję, jadę do pracy, wracam późno do domu . Chciałabym gdzieś wyjechać, pobyć...

 • Zaborcza mamuśka

  Energią mogłaby obdarować kilka osób. Gra w sześciu spektaklach, regularnie odwiedza Dom Aktora w Skolimowie i pracuje na planie serialu, gdzie wcieli się w Walerię - toksyczną matkę Bartka.

Wideo na temat: ewa kasprzyk klub cmentarny
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.