• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk ma romans

Artykuły na temat: ewa kasprzyk ma romans
 • "Przyjaciółki": Ewa Kasprzyk o małżeństwie: "To przywiązanie"

  Aktorka Ewa Kasprzyk, czyli Maria Strzelecka z "Przyjaciółek", pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o swoim mężu!

 • Daniel Olbrychski: Marzę, by zagrać u boku Meryl Streep

  - Miałem szczęście do wspaniałych partnerek filmowych - mówi Daniel Olbrychski. Za wyjątkową uznaje zwłaszcza współpracę z Ewą Kasprzyk i Angeliną Jolie. Przyznaje też, że chciałby jeszcze zagrać u boku Meryl Streep, z którą przyjaźni się od kilkudziesięciu lat.

 • ​Ewa Kasprzyk pogrzebana żywcem!

  Sekretny romans, rodzinne tajemnice, podwójne morderstwo i przerażająca próba pogrzebania żywcem współwłaścicielki łódzkiej restauracji - oto, z czym zmierzyć się będzie musiał komisarz Marek Bromski i jego czworonożny partner w 6. odcinku serialu "Komisarz Alex".

 • Modowy "skandal" Ewy Kasprzyk?

  Joanna Liszowska, Ewa Kasprzyk, Bogusław Kaczyński i Artur Barciś gościli na planie weekendowego talk-show "Studio TTV", które poprowadził Roman Czejarek.

 • Kasprzyk rozstała się z 31-latkiem

  Miało być romantycznie i namiętnie, a wyszło jak zwykle... Ewa Kasprzyk (56 l.) i Jakub Michalski (31 l.) nie są już parą!

 • Kobieta lubi prowokować

  "Szczerze mówiąc z każdym rokiem lubię prowokować coraz bardziej. Z wiekiem człowiek jest chyba odważniejszy" - mówi Ewa Kasprzyk, która w serialu "Na dobre i na złe" twardą ręką dyrektor administracyjnej Elżbiety Żak wprowadza liczne zmiany i... podnosi Tretterowi adrenalinę.

 • Ewa Kasprzyk: Powinnam pójść za to do więzienia!

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja z "Przyjaciółek", Ewa Kasprzyk, czyli Katarzyna z "Ja to mam szczęście", Artur Barciś, czyli Jerzy Kolęda z "M jak miłość" i Bogusław Kaczyński gościli na planie weekendowego talk-show "Studio TTV", które poprowadził Roman Czejarek. Goście jak zwykle rozmawiali o najważniejszych wydarzeniach polskiego showbiznesu.

 • Co nas czeka w "The Voice Of Poland"? Pojedynki!

  Od 8 października, przez trzy kolejne soboty, widzowie TVP będą oglądać drugi etap programu "The Voice of Poland - Bitwa".

 • M jak miłość

  Markowi, by na rok wyjechał razem z nią i chłopcami do Dublina. Kisielowa podejrzewa, że nowa ekspedientka, którą zatrudniła w sklepie _ Weronika _ ma romans. Janek, załamany po utracie Uli, wyrzuca(...)), Maria Pawłowska, Ewa Kasprzyk...

 • M jak miłość

  ..., Adriana Kalska, Andrzej Precigs, Tomasz Oświeciński, Rafał Mroczek, Ewa Kasprzyk, Weronika Bartold, Joanna Jarmołowicz, Karolina Sawka, Wojciech Majchrzak, Marcel Sabat, Jowita Budnik Policja znajduje(...), z którą nawiązuje namiętny romans. Tymczasem Leszek wyznaje Asi, że chce wynająć dom Michała i zostać jej nowym sąsiadem.

Wideo na temat: ewa kasprzyk ma romans
 • Zwiastun 7. odcinka "Przyjaciółek"

  ) odkrywa, że matka Pawła ma romans z młodym mężczyzną. Maria (Ewa Kasprzyk) chce, aby Paweł (Bartek Kasprzykowski) napisał jej pozew rozwodowy oraz nalega, by poznał jej nowego partnera, Gabriela

Dyskusje na temat: ewa kasprzyk ma romans
 • Re: "Lekarze": Boczarska już nie ukrywa związku z Banasiukiem!

  Co to jest 7 lat różnicy! Warto wspomnieć jeszcze inne związki w polskim show-biznesie, w których partner był dużo młodszy od partnerki. PS: 1. Ewa Kasprzyk i Jakub Michalski (różnica 25 lat(...) z młodszymi partnerkami. PS: Pierwszą żoną Mahometa była 40-letnia wdowa Chadidża! Mahomet miał w chwili ślubu 25 lat! Tyszkiewisz miała romans z kochankiem młodszym ponad 30 lat (ona miała wtedy 54 lata

 • Re: Randka w awionetce

  . Z nowych postaci ubóstwiam też panią dyrektor (Ewa Kasprzyk) mam nadzieję, że jej postać będzie się często pojawiać, najlepiej w otoczeniu dr Tretera :lol: Co do Zosi i Gawryły bardzo liczę na jakiś emocjonujący związek. Mają świetną chemię, grzechem byłoby tego nie wykorzystać. Dobrze poprowadzony wątek, bez melodramatycznych aspektów, byłby naprawdę dobry. Nie wiem, taki romans, zakazany owoc, sporo