• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk na dobre

Artykuły na temat: ewa kasprzyk na dobre
Zdjęcia na temat: ewa kasprzyk na dobre
Wideo na temat: ewa kasprzyk na dobre
 • Suczka Ewy Kasprzyk skradła cały wywiad!

  Ewa Kasprzyk w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o swojej suczce Shakirze. Pies w trakcie trwania wywiadu bynajmniej nie siedział posłusznie na rękach swojej pani i nie czekał na zakończenie rozmowy. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").