• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk urodziła

Artykuły na temat: ewa kasprzyk urodziła
 • Ewa Kasprzyk: Stawiam na siebie

  ...objawi. Zawsze mówię, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy niż miniony, a więc musi taki być! Rozmawiała Paulina Masłowska Ewa Kasprzyk urodziła się 1 stycznia 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim...

 • Ewa Kasprzyk: Sztuka kochania

  Dołącza pani do obsady "Blondynki". Podobno napsuje pani krwi głównej bohaterce? Ewa Kasprzyk: - Zawsze mam takie role, że jestem tym przysłowiowym kijem wetkniętym w mrowisko. To ładnie(...) "jazdy". Urodziłam się w Stargardzie Szczecińskim, ale wiedziałam, że będzie po mnie, jeśli zostanę w tym mieście, to nie była moja bajka! Udusiłabym się tam, musiałam iść w świat. Zresztą mnie ciągle...

 • Ewa Kasprzyk dubbinguje i boksuje

  W filmowej wersji przygód Pszczółki Mai usłyszymy m.in. głos Ewy Kasprzyk. Dla aktorki nagrywanie dubbingu było wyzwaniem. "Podkładając głos, musiałam się bardzo skupiać" - przyznaje gwiazda. Przed premierą animacji artystka zadba o dobrą formę, zgłębiając tajniki tajskiego boksu.

 • Ewa Kasprzyk: Z mężem na odległość

  Jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale jej droga do aktorstwa wcale nie była taka łatwa. Ewa Kasprzyk (56 l.) aż cztery razy zdawała do warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej(...) na Międzynarodowym Festiwalu Telewizyjnym w Wenecji w 2002 roku. Jednak prawdziwą popularność przyniosła jej rola w serialu "Złotopolscy". Gdy wszedł on do ramówki TVP2, pani Ewa przeniosła się...

 • Kasprzyk i Stańko u Kuby

  Ewa Kasprzyk znana ze swojej niespożytej energii aktorka filmowa i teatralna oraz Tomasz Stańko, trębacz jazzowy i kompozytor będą gośćmi programu Kuby Wojewódzkiego.

 • Ewa Kasprzyk: Młodość to nie kwestia wieku

  Piękna, pełna energii, odważna, spełniona i jak sama mówi, coraz młodsza. Ewa Kasprzyk opowiada o najnowszej scenicznej kreacji, filmowych planach i swoich sprawdzonych sposobach na szczęście. - Wciąż mam pomysł na siebie i apetyt na nowe zawodowe wyzwania - przyznaje aktorka.

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Przyglądałam się pani w "Tańcu z gwiazdami". Skąd ma pani tyle pary? Ewa Kasprzyk: - Mam kondycję, bo albo biegam, albo ćwiczę tajski boks, albo pływam. Jestem typem sportowca. Przy mnie wysiadały(...) roku nie podporządkowałam się profesorowi, chciał mnie wyrzucić. Wisiałam na włosku! Aż wreszcie przyszła Ewa Lassek, fantastyczna profesor i aktorka, u której byłam najlepsza. O zmarłej parę tygodni...

 • "TzG": Ewa Kasprzyk trenuje z Janem Klimentem

  Gwiazdy "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozpoczęły treningi. Zobaczcie, jak na ponad 2 tygodnie przed startem show prezentuje się aktorka Ewa Kasprzyk i jej taneczny partner Jan Kliment.

 • Kasprzyk: Seriale? Dla kasy!

  ...- Każdy serial jest dodatkiem. W serialach gramy dla pieniędzy i nie ma co tego ukrywać. Gdyby aktorzy zagrali w ciągu roku w co najmniej dwóch dobrych fabułach, to nie musieliby grać w serialach - uważa Ewa Kasprzyk, którą możemy oglądać w telewizyjnych produkcjach: "Na dobre i na złe" oraz "Prosto w serce".

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczą Kasprzyk i Kliment?

  W najbliższy piątek, 6 marca, widzów spragnionych tanecznej rywalizacji, czeka pierwszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie pojawi się 12 par i już w pierwszym odcinku któraś z nich będzie musiała pożegnać się z show. Zobaczcie, jak ćwiczy Ewa Kasprzyk i Jan Kliment.

Dyskusje na temat: ewa kasprzyk urodziła