• Informacje na temat:

  ewa kasprzyk zdjęcia

Artykuły na temat: ewa kasprzyk zdjęcia
 • Ewa Kasprzyk: Palnąć głupotę

  Ewa Kasprzyk na nudę nie narzeka. Niedawno dołączyła do obsady "M jak miłość" i szykuje się do pracy na planie trzeciej części filmu "Kogel-mogel"!

 • Ewa Kasprzyk: Stawiam na siebie

  ...objawi. Zawsze mówię, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy niż miniony, a więc musi taki być! Rozmawiała Paulina Masłowska Ewa Kasprzyk urodziła się 1 stycznia 1957 roku w Stargardzie Szczecińskim(...), wstawiają przeróżne zdjęcia, cytaty czy memy z filmu. Pomyślałam, że warto to wykorzystać i zadzwoniłam do scenarzystki. Jaka jest nowa Barbara Wolańska? - W przypadku mojej bohaterki zaszły pewne zmiany...

 • Ewa Kasprzyk: Młodość to nie kwestia wieku

  Piękna, pełna energii, odważna, spełniona i jak sama mówi, coraz młodsza. Ewa Kasprzyk opowiada o najnowszej scenicznej kreacji, filmowych planach i swoich sprawdzonych sposobach na szczęście. - Wciąż mam pomysł na siebie i apetyt na nowe zawodowe wyzwania - przyznaje aktorka.

 • Ewa Kasprzyk: Znów gram wyrodną matkę

  Spędziła pani urlop w pięknym miejscu. Ewa Kasprzyk: - Byłam w Indiach, gdzie m.in. pływałam barką po rzece. Było bardzo ciepło i spokojnie. Relaksowałam się po dwudniowym pobycie w Bombaju(...) jednocześnie w dziewięciu serialach i nie wiedziałam, jak nazywają się moje bohaterki! Weźmie też pani udział w trzeciej części filmu "Kogel-mogel". - Tak, niedługo zaczynamy zdjęcia. Mam fana, Mariana...

 • Ewa Kasprzyk: Sztuka kochania

  Dołącza pani do obsady "Blondynki". Podobno napsuje pani krwi głównej bohaterce? Ewa Kasprzyk: - Zawsze mam takie role, że jestem tym przysłowiowym kijem wetkniętym w mrowisko. To ładnie(...). Miałam do wyboru jeszcze jeden serial, ale kiedy przeczytałam scenariusz, już wiedziałam, że chcę to zagrać. Poza tym zebrała się fajna ekipa i zdjęcia kręcono w Supraślu. Poznałam mnóstwo ciekawych...

 • Ewa Kasprzyk zagra w filmie, który sama wyreżyseruje

  Ewa Kasprzyk opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN" o swoim nowym projekcie.

 • Ewa Kasprzyk: Nie zapłacono mi za film "Kobiety bez wstydu"

  Ewa Kasprzyk jest zaskoczona zbliżającą się premierą filmu "Kobiety bez wstydu". Twierdzi, że do dziś nie otrzymała wynagrodzenia za udział w tej produkcji. Obraz Witolda Orzechowskiego ma wejść na ekrany kin 6 maja.

 • Ewa Kasprzyk o urodzie i nie tylko

  Ewę Kasprzyk, znaną z seriali "Prosto w serce" , "Na dobre i na złe" oraz "Złotopolscy" , konserwuje sport i pozytywne nastawienie do życia. Aktorka ujawniła niedawno sekrety swej urody, wyznała, dlaczego nudzi się w SPA i co myśli o przemijaniu.

 • Ewy Kasprzyk: Miłość bez ości

  Aktorka Ewa Kasprzyk odkryła przed fanami tajemnice swojego życia i kariery. 25 września na rynku wydawniczym ukaże się biografia artystki "MIŁ.OŚĆ". Kasprzyk napisała tę książkę wraz z dziennikarzem Maciejem Kędziakiem.

 • Trwają zdjęcia do najnowszego serialu kryminalnego Polsatu "Prawo miasta". Kiedy pojawiliśmy się na planie, kilkunastoosobowa ekipa pracowała właśnie nad nad sceną z udziałem Weroniki Książkiewicz, Ewy Kasprzyk, Pawła Wilczaka oraz Radosława Pazury.

Zdjęcia na temat: ewa kasprzyk zdjęcia
Dyskusje na temat: ewa kasprzyk zdjęcia