• Informacje na temat:

  ewa markowska

Artykuły na temat: ewa markowska
 • Markowska: Tata się ze mnie nabija

  Patrycja Markowska nominowana jest do Telekamery 2011 w kategorii "Muzyka". Wokalistka będzie rywalizować m.in. ze swoim ojcem, Grzegorzem Markowskim.

 • Markowska: Tata się ze mnie nabija

  Patrycja Markowska nominowana jest do Telekamery 2011 w kategorii "Muzyka". Wokalistka będzie rywalizować m.in. ze swoim ojcem, Grzegorzem Markowskim.

 • Markowski: Dzieci płaczą, jak mnie widzą

  Chylińska, De Mono, Ewa Farna oraz... Patrycja Markowska. Laureatów Telekamer poznamy 7 lutego 2011 roku podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie. Uroczystość...

 • Ewa Bukowska nakręciła film z mężem

  ...- powiedziała scenarzystka i reżyserka filmu Ewa Bukowska. W rolę czekającej żony wcieliła się Agata Buzek. - Moją bohaterkę widzimy w trzech fazach. Pierwsza to moment, w którym ona czeka na swojego męża(...) do filmu jest Kuba Czerwiński a producentami - Kuba Kosma i Paweł Sosnowski. Scenografią zajęła się Justyna Markowska. Projekt powstaje przy wsparciu Studia Munka. Ciekawi Cię, co w najbliższym...

 • Ewa Farna: Fajne jedzenie za darmo!

  Ewa Farna cieszy się z nominacji do Telekamery nie tylko z powodów artystycznych... Wokalistka już nie może się doczekać, aż razem z zespołem spałaszuje suto zastawione stoły na przyjęciu po gali.

 • Ewa Farna w "The Voice of Poland": Propozycja była, jednak...

  ..."Teraz swój cały czas poświęcam płycie, bo to jest dla mnie priorytetem" - tak Ewa Farna skomentowała informacje jednego z tabloidów na temat swojego dołączenia do obsady jury "The Voice of Poland".

 • Muzyczne Telekamery: Nominacje

  Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, a może ktoś z muzycznej rodziny Markowskich? Poznaj nominowanych do nagrody Telekamery Tele Tygodnia 2011 w kategorii "muzyka"!

 • "Naucz się kochać": Gwiazdy dla Anny Dymnej

  .... Wśród uczestników akcji są m.in.: Małgorzata Ostrowska, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Weronika Marczuk, Katarzyna Zielińska, Patrycja Markowska, Łukasz Zagrobelny, Andrzej Lampert (PIN), Olga Bołądź, Michał Piróg, Anna Popek, Olga Bończyk, Magda Femme, Ewa Farna, Katarzyna Glinka, Anna Guzik, Sylwia Grzeszczak, Darek Kordek, Natalia Lesz, Radek Majdan, Julia Kamińska, Michał Milowicz, Anna...

 • Sławne matki sławnych dzieci

  Angelina Jolie, Madonna, Martyna Wojciechowska, Patrycja Markowska, Teresa Rosati - co łączy te panie? Wszystkie są... matkami. Nie wiadomo, czy to wpływ genów czy środowiska, ale wśród gwiazd ekranu czy estrady wyjątkowo często talent przechodzi z matki na syna lub córkę.

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  ...13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

Zdjęcia na temat: ewa markowska
Dyskusje na temat: ewa markowska
 • Re: "M jak miłość": ​Patrycja Markowska dołącza do obsady!

  Może sprawdzi się jako aktorka, bo jako piosenkarka jest ZERO .

 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  Niemen, córka Czesława, nieudana próba artystyczna, Natalia Kukulska, córka Jarosława i Anny Jantar, Patrycja Markowska, córka Grzegorza, młody Sobociński, syn znanego operatora filmowego i aktorki(...) Seniuk, Rafał Olbrychski syn Daniela, Olaf Lubaszenko, syn Edwarda Lubaszenko, bracia Pazurowie, Maciej Stuhr, syn Jerzego, wymeiniac dalej, Peszkowie, teraz nawet Ewa Błaszczyk usiłuje spiewac z córka