• Informacje na temat:

  ewa opole

Artykuły na temat: ewa opole
 • Opole 2009 - start!

  Śpiewający Borys Szyc, pojedynek Andrzeja Piasecznego i Kasi Kowalskiej, duet Edyty Górniak i Zbigniewa Wodeckiego - to tylko niektóre z atrakcji festiwalu Opole 2009.

 • "Szansa na sukces. Opole 2019": Aleksandra Nykiel wygrywa. Kim jest?

  .... Ostatecznie show pod odświeżoną nazwą "Szansa na sukces. Opole 2019" z Arturem Orzechem w roli prowadzącego zadebiutował na początku kwietnia. W niedzielę (19 maja) pokazano finał programu, w którym(...) z muzyką zaczęła w wieku 7 lat. Obecnie zdobywa wykształcenie do zawodu rejestratorki medycznej. Kocha śpiewać, bo jak sama mówi swoim głosem daje nadzieję i szczęście. W finale Nykiel zaśpiewała...

 • "Szansa na sukces. Opole 2019" od kwietnia w TVP1. Zastąpi "Sanatorium miłości"

  Serwis Wirtualnemedia.pl podaje, że 7 kwietnia na antenie TVP1 zadebiutuje nowy program "Szansa na sukces. Opole 2019". W ramówce zastąpi on "Sanatorium miłości".

 • "Szansa na sukces. Opole 2019" powraca do TVP. Oficjalnie: Artur Orzech zastąpi Wojciecha Manna!

  Ostatecznie 7 kwietnia ma zadebiutować wracająca po latach "Szansa na sukces", w nieco odświeżonym formacie i pod zmodyfikowaną nazwą "Szansa na sukces. Opole 2019". Potwierdzono, że nowym prowadzącym został Artur Orzech.

 • "Szansa na sukces. Opole 2019": Kto wygrał pierwszy odcinek z Anną Wyszkoni?

  W niedzielę (7 kwietnia) TVP2 pokazało pierwszy odcinek odświeżonej "Szansy na sukces". Program pod zmodyfikowanym szyldem "Szansa na sukces. Opole 2019" poprowadził Artur Orzech, a pierwszym gościem była Anna Wyszkoni.

 • Maryla Rodowicz królową Opola

  To był wieczór Maryli Rodowicz. Artystka podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2011 otrzymała dwie "SuperJedynki", w tym nagrodę dla najpopularniejszego artysty przyznawaną przez telewidzów.

 • Opole 2011: Kto zgruzuje budę?

  Poznaliśmy wykonawców, którzy wystąpią podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2011. Wiadomo już, kto zmierzy się w ostatnim etapie konkursu SuperJedynek. Największym zaskoczeniem jest obecność metalowej grupy Acid Drinkers.

 • Ewa Demarczyk: 75. urodziny Czarnego Anioła

  Czarny Anioł polskiej piosenki. Polska Edith Piaf. Jedna z najbardziej wyrazistych legend rodzimej muzyki rozrywkowej. Rozbłysła i zniknęła, ale nigdy nie dała się zapomnieć. Swoim głosem ofiarowała nowe życie utworom poetyckim, a każde wystąpienie było małym spektaklem o wielkiej dramaturgii. 16 stycznia Ewa Demarczyk obchodzi 75. urodziny.

 • Opole 2011: Nominacje do Superjedynek

  Tegoroczny - 48. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej odbędzie się od 10 do 12 czerwca. Pierwsze dwa dni organizuje TVP, za trzeci dzień imprezy ma odpowiadać miasto Opole. Na stronach TVP pojawili się(...) Pank - "Dziewczyny z byle kim nie tańczą" Patrycja Markowska - "Ostatni" Andrzej Piaseczny - "Śniadanie do łóżka" Anna Wyszkoni - "Wiem, że jesteś tam" Super płyta: Ewa Farna - "EWAkuacja...

 • Opole 2015: Alicja Majewska wystąpi w pidżamie

  Life Majewska. Wspomniała również anegdotę - w białej, lnianej sukience, którą Majewska miała na próbie, wystąpiła wówczas Ewa Bem i zdobyła główną nagrodę. "Śmiałam się później wielokrotnie, że...