• Informacje na temat:

  ewa pacuła bokser

Artykuły na temat: ewa pacuła bokser
 • Ewa Pacuła ma nadzieję, że znajdzie się dawca dla jej córki. Nicole czeka na to z niecierpliwością

  Po serii skomplikowanych i kosztownych badań lekarze nie mają już wątpliwości, że obecnie Ewa Pacuła nie może oddać nerki swej 22-letniej córce, bowiem przeszczep mógłby zostać odrzucony.  W tej sytuacji Nicole Saleta (jej ojcem jest utytułowany przed laty bokser Przemysław Saleta) i jej matka muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż zadzwoni telefon z Poltransplantu - Krajowej Listy...

 • "Bokser": Dramat celebryty

  "Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • Ewa Pacuła wciąż walczy o życie córki. Nie jest dobrze

  Ewa Pacuła (45 l.) w małżeństwie z Przemysławem Saletą czuła się bardzo samotna. Gdy miarka się przebrała, rozstała się z mężem. Sen z powiek spędza jej znów choroba córki, która czeka na przeszczep.

 • Przybylska: Wykazać się i wygrać

  Rozumiem Ewę w jej wyborach - tak o swojej bohaterce mówi Anna Przybylska, kreująca postać żony Przemka (Szymon Bobrowski), w filmie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie".

 • Przemysław Saleta znowu jest zakochany! Kim jest nowa wybranka?!

  Przemysław Saleta (50 l.) nigdy nie był zbyt stały w uczuciach. Teraz jego nową miłością została modelka Karolina Woźniak, młodsza od boksera o 22 lata.

 • Wakacje Przemka Salety

  Wszyscy z dużym współczuciem obserwowaliśmy ostatnio jak, Saleta dochodził do siebie po oddaniu córce Nicole nerki do przeszczepu. Jak się miewa nasz ulubiony polski bokser?

 • Nowa miłość Salety

  ...39-letnia góra mięśni, czyli bokser Przemysław Saleta, wybrał się niedawno na basen ze swoją nową dziewczyną, młodszą o 13 lat Ewą Wiertel. Na czułych igraszkach w wodzie przyłapał ich "Fakt".

 • Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.

 • Córka Przemysława Salety czeka na nową nerkę!

  W 2007 roku bokser oddał swojej córce nerkę, wówczas okrzyknięto go bohaterem. Sam sportowiec wielokrotnie zapewniał w wywiadach, że absolutnie się nim nie czuje i każdy rodzic na jego miejscu, zrobiłby to samo dla swojego dziecka. Niestety organ, który został przeszczepiony Nicole, jakiś czas temu przestał prawidłowo funkcjonować. Już w czerwcu 2016 roku nerkę miała oddać córce Ewa Pacuła (45

 • Powstaje film o Przemku Salecie

  TVN przygotowuje film o Przemku Salecie i jego dramatycznej walce o życie córki. W głównych rolach wystąpią Szymon Bobrowski i Anna Przybylska.